Острів Хортиця, Запоріжжя

130

Координати: 47.8246812, 35.0897312
Тип місця: Мальовничі місця, Острів
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Не облаштована
Доступність для людей з вадами руху: Так
Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя
Хортиця — найбільший острів на Дніпрі. Він фактично розділяє місто Запоріжжя на два береги: правий та лівий. Острів зберігає в собі багато таємниць та історій. Тут залишили свій слід і скіфи, і козаки.
 
Кожна людина може знайти для себе щось цікаве, бо острів, по суті, є унікальним. Якщо ви любителі історії, то на півночі острову розташована Січ з будиночками та церквою Козацької Доби. Тут можна і монету викувати, і з рушниці постріляти. Тобто просто відчути себе справжнім козаком, чи козачкою! Якщо вам більше подобається природа, то можете взяти на прокат велосипед, або приїхати на своєму, та поїздити лісовими стежками (якщо хочете, то походити), й побачити багато цікавих тварин, бо Хортиця — це також національний заповідник. Зайчики, ліси, різноманітні птахи. Головне - не наткнутись на дикого кабана.
 
Посеред острову також знаходиться Скіфський Стан. Там можна знайти кургани, жорна та інші залишки скіфської культури. Також там знаходиться оглядова вежа, тому звідти можна побачити острів трохи зверху. Якщо ви любителі вистав, то прошу до Кінного театру. Тут козаки виконують усілякі трюки на конях. Також запрошую подивитись на чайку. Не на птаха, а на човен, яким плавали козаки. Його підняли з глибин Дніпра, і тепер "Чайка" охоче красується перед гостями.
 
Хортиця - чудове місце, аби поринули в історію величної Козацької Доби, Дослідити скіфські кургани, насолодитися правилами міста та знайти для себе щось нове та унікальне.
 
Автор: Анна Петренко
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support