Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя Острів Хортиця, Запоріжжя
Хортиця — найбільший острів на Дніпрі. Він фактично розділяє місто Запоріжжя на два береги: правий та лівий. Острів зберігає в собі багато таємниць та історій. Тут залишили свій слід і скіфи, і козаки. Кожна людина може знайти для себе щось цікаве, бо острів, по суті, є унікальним. Якщо ви любителі історії, то на півночі острова розташована Січ з будиночками та церквою Козацької Доби. Тут можна і монету викувати, і з рушниці постріляти. Тобто, просто відчути себе справжнім козаком чи козачкою!
 
Якщо вам більше подобається природа, то можете взяти на прокат велосипед, або приїхати на своєму, та поїздити лісовими стежками (якщо хочете, то походити), і побачити багато цікавих тварин, бо Хортиця — це також національний заповідник, де водяться зайчики, лисиці та різноманітні птахи. Головне, не наштовхнутися на дикого кабана.
 
Посередині острова знаходиться Скіфський Стан. Там можна знайти кургани, жорна та інші залишки скіфської культури. Також там стоїть спостережна вежа, звідки можна побачити острів зверху.
Якщо ви любителі вистав, то прошу до Кінного театру, де козаки виконують усілякі трюки на конях.

Також запрошую подивитись на Чайку. Не на птаха, а на "Чайку"— човен, яким плавали козаки. Її підняли з глибин Дніпра, і тепер вона охоче красується перед гостями.
 
Щиро запрошую вас на Хортицю, аби поринути в історію величної Козацької Доби, дослідити скіфські кургани, насолодитися краєвидами міста та знайти для себе щось нове та унікальне!
 
Автор: Анна Петренко
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support