Топ найдешевших авіакомпанії світу

лоукости найдешевші авіакампанії рейтинг дешеві авіа квитки

Список рейтингу лоукостів по країнам перельотів (+ сайти пошуку дешевих авіаквитків)

Часто подорожуючі мандрівники стикаються з такою проблемою як висока вартість авіаквитків. Це доволі нормально, так як авіакомпанії частіше за все позиціюються як швидкий та комфортний спосіб дістатися в якусь країну світу, тому бізнесмени - це пріоритет. Але не всі компанії є орієнтованими на таких клієнтів. Існують авіакомпанії, в яких цільова мета - доступність великій кількості людей, тому ціни на них доволі часто бувають дуже дешеві. Такі компанії називаються лоукостами (від англ. low cost - низька вартість). Тожбо тут, на нашому туристичному сайті приведений список найдешевших лоукостів всього світу для зручного пошуку і користуванням нашими мандрівниками:)
 
Рейтинг лоукостів:
1. Firefly (Індонезія, Малайзія, Сінгапур та Таїланд)
2. SpiceJet (Індія та страни поруч)
3. Onur Air (Європа)
4. Air Asia (Величезна купа країн Азії, Австралія)
5. FastJet (Африка)
6. Atlasjet (Турція, Європа)
7. Pegasus Airlines (Європа)
8. IndiGo Air (в основному Індія)
9. Tigerair (Азія, Індія, Австралія)
10. VivaAerobus (Мексика, Центральна Америка)
11. Air Lituanica (Європа)
12. Peach (Японія, Китай)
13. Spring Airlines (Азія)
14. Vueling (В основному Європа)
15. Volaris (США та Мексика)
16. Germanwings (Європа)
17. Bangkok Airways (Азія)
18. Wizz Air (Європа)
19. Ryanair (Європа та "околиці")
20. Jetstar (Азія, Австралія і т.д.)
 

Але це ще не все. Існують деякі лайфхаки при виборі та замовлені квитків. По перше - це дата виліту. Якщо ви будете замовляти за місяць, два або більше вартість польоту буде нижче. Але також варто відмітити, що придбання квитка в останній момент перед вилітом (last minute ticket) може також значно зменшити ціну перельоту.

Іншим моментом при покупці дешевих авіаквитків є "звідки" Ви будете замовляти квиток. Багато сайтів авіакомпаній відстежують з якої країни Ви зайшли на сайт та з якого пристрою. Тобто, якщо Ви будете на сайті авіакомпанії з Німеччини на "айфоні", готуйтесь до високої ціни. Або ж наприклад якщо Ви будете замовляти звідкись с Зімбабве (Для браузерів є спеціальні додатки які "імітують" якусь країну) на старенькому Windows XP, вартість квитка буде значно нижче.

Також доволі часто є якийсь спеціальні пропозиції у авіакомпаній в той чи інший день. Для пошуку таких квитків, а також для порівняння цін різних авіакомпаній по напрямкам існують спеціальні сайти.

 
Сайти для пошуку авіаквитків:

лоукости найдешевші авіакампанії рейтинг дешеві авіа квитки

PS: Якщо ви також знаєте якийсь лайфхаки для авіакомпаній та дешеві лоукости, пишіть у коментарі до цієї статті, будемо додавати їх у цей список щоб мати всю важливу туристичну інформацію в одному місці, а не шукати "Де ж там я десь бачив статтю з тим списком":)
0
10 Лайфхаків каучсерфінгу, які допоможуть не плати...
Великі подорожі починаються з першого кроку.