Великі подорожі починаються з першого кроку.

 first-step find-way мандри подорожі туризм Україна

Ми всі любимо і хочемо мандрувати! Але куди їхати? Єдиної бази цікавих місць нажаль в Украіні нема, ні російською ні украінською, не кажучі вже про англійську...

Тому ми вирішили (так як самі є мандрівниками) нарешті вирішити цю проблему!

Ми хочемо зібрати в одному місці все круте що є в кожному місті, районі, області нашої країни. Ми хочемо щоби кожний з Вас не лазив годинами по форумам в пошуках якихось прикольних місць, цікавих вело-, мото-, пішохідних маршрутів. Чи приіхавши в якесь нове місто ходити шукати що і де там є цікавого. Ми хочемо запровадити зручний доступ до туристичних маршрутів всіма містами України не тількі українською або російською мовами, але і англійською, щоб гості інших країн мали змогу насолодитись барвами наших міст шляхом додавання англомовної версії сайту з описом всі цікавеньок нашого з Вами дому.

Але перш за все цей сайт допоможе і нам, мандрівникам України, не тількі в пошуках цікавих місць і маршрутів, але і розкаже новини та корисну\цікаву інформацію про туризм, поділиться різними лайфаками, відосами та передачами, дасть інструменти та базу знань для того щоб подоружавати не тількі в Украіні, а і в цілому світі! Тожбо, станемо туристичним сайтом №1 в Україні! Вйо!:-)

цікаві місця маршрути Львів Луцьк Івано-Франківськ

P.S. Для тих кому сподобався ідея - долучайтесь!! Бо тількі мандрівники знають круті місця в їхньому "середовищі"=)

Додавайте місця (кнопа праворуч), інформацію (в деталях того чи іншого місця\маршрута), або пишіть, будь ласка, нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.! Всім добра!!

250

 za-svitancom logo

0
Топ найдешевших авіакомпанії світу