Автосалон-музей «Володимир» (автомотовелофототелерадіо музей), Вінниця

5147

Координати: 49.2334325, 28.4790623
Тип місця: Музеї
Вхід: Платний
Парковка: Не облаштована
Автосалон-музей «Володимир» (автомотовелофототелерадіо музей), Вінниця Автосалон-музей «Володимир» (автомотовелофототелерадіо музей), Вінниця Автосалон-музей «Володимир» (автомотовелофототелерадіо музей), Вінниця Автосалон-музей «Володимир» (автомотовелофототелерадіо музей), Вінниця Автосалон-музей «Володимир» (автомотовелофототелерадіо музей), Вінниця Автосалон-музей «Володимир» (автомотовелофототелерадіо музей), Вінниця Автосалон-музей «Володимир» (автомотовелофототелерадіо музей), Вінниця Автосалон-музей «Володимир» (автомотовелофототелерадіо музей), Вінниця
Музей ретро-речей у місті Вінниця. Хоча офіційна назва – "АвтоМотоВелоФотоТелеРадіо". На самій будівлі, також, є вивіска «Автосалон музей у Владимира».
 
У музеї є практично все те що було у Радянському Союзі, а також імпортні речі, які привозили так звані "спекулянти". Є автомобілі, доречі більшість авто ще навіть справні і в робочому стані. Велосипеди, різні музичні інструменти, годинники, пачки від паперосів (цигарок), сірникові коробки, фото- та відео техніка, музичні програвачі та ще досить багато раритетних речей. Більшість експонатів можна торкатися, сідати в авто, спробувати грати на музичних інструментах. Також можна домовитися за оренду ретро автомобілів, наприклад, на весілля.
 
Як дістатися?
Музей розташований біля мосту по вулиці Соборній, у ангарі. Вартість відвідування складала - 30 грн, у 2019 році.
 
Автор: #byAngelFoto
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support