Храм Всіх Святих, Старий Мерчик

4406

Координати: 49.9815161, 35.7590497
Тип місця: Релігійне
Вхід: Безкоштовний
Храм Всіх Святих, Старий Мерчик Храм Всіх Святих, Старий Мерчик Храм Всіх Святих, Старий Мерчик Храм Всіх Святих, Старий Мерчик Храм Всіх Святих, Старий Мерчик Храм Всіх Святих, Старий Мерчик
Поряд із садибою знаходиться храм Всіх Святих – невелика, але затишна архітектурна будівля. Храм був збудований в 1680 році. Від самого початку храм та дзвіниця були дерев’яними будівлями. З плином часу, будівля церкви дуже зруйнувалася. У 2000 році цей храм викупив новий панотець. Крім того, він провів реставрацію, після чого будівля церкви і дзвіниці були обкладені цеглою.

Фасад храму дуже яскравий, тому на його фоні напівзруйнована будівля виглядає дуже контрастно – явище зустрічі минулого та сучасного. За парканом храму можна помітити ще одну пам’ятку історії – половецьку кам’яну бабу, а поряд з нею справжній камінь для жертвоприношень.

Також на території паркового комплексу знаходятьсяСадиба Шидловських та Грот Шидловських.

Як дістатися:

- Громадським транспортом з Харкова (ст.м «Холодна Гора», автобусом №1650, який курсує за маршрутом «Харків - Старий Мерчик» з 7 години ранку з інтервалом руху 60 хвилин, далі пішки близько 4 км.
- Приміською електричкою Харків-Левада - Мерчик, Харків-Балашівський — Мерчик згідно із залізничним розкладом, а далі пішки до садиби близько 45 хвилин.
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (3)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support