Грот Шидловських, Старий Мерчик

5786

Координати: 49.9823716, 35.7568288
Тип місця: Підземелля
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Відсутня
Доступність для людей з вадами руху: Частково
Грот Шидловських, Старий Мерчик Грот Шидловських, Старий Мерчик Грот Шидловських, Старий Мерчик Грот Шидловських, Старий Мерчик
Всього на території парку нараховується близько 15-17 тунелів, які виходять із садиби. В тому числі й підземні тунелі, які проводились в одноповерхові будівлі при садибі.
Таким чином, будівлі, досить часто, мали льох вище за саму будівлю.

Ціллю цих підземних ходів була можливість швидкого доступу та проходження власника до інших важливих об’єктів маєтку, але, при цьому, не перетинаючись із іншими людьми, тобто ховаючись. Тунелі будувалися високі і завжди для того, щоб в них можливо було проїхати на коні. По боках коридору також можна знайти ніші в яких зберігалося вино. На сьогодні, більшість підземних тунелів обвалилася. За розповідями місцевих жителів, одного разу, в часи Другої світової війни, в ці тунелі зайшов загін німецьких солдат, але вони так і не вийшли, тому що стався обвал.

Також на території паркового комплексу знаходяться Садиба Шидловських та Храм Всіх Святих.
 
Як дістатися!?
- Громадським транспортом з Харкова (ст.м «Холодна Гора», автобусом №1650, який курсує за маршрутом «Харків - Старий Мерчик» з 7 години ранку з інтервалом руху 60 хвилин, далі пішки близько 4 км.
- Приміською електричкою Харків-Левада - Мерчик, Харків-Балашівський — Мерчик згідно із залізничним розкладом, а далі пішки до садиби близько 45 хвилин.
 
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (3)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support