палацово-парковий комплекс, маєток шидловських, старий мерчик Цікаві місця України харківська область Маєток Шидловських, Старий Мерчик Маєток Шидловських, Старий Мерчик палацово-парковий комплекс, маєток шидловських, старий мерчик Цікаві місця України харківська область Маєток Шидловських, Старий Мерчик Маєток Шидловських, Старий Мерчик Маєток Шидловських, Старий Мерчик Маєток Шидловських, Старий Мерчик Маєток Шидловських, Старий Мерчик палацово-парковий комплекс, маєток шидловських, старий мерчик Цікаві місця України харківська область палацово-парковий комплекс, маєток шидловських, старий мерчик Цікаві місця України харківська область Маєток Шидловських, Старий Мерчик Маєток Шидловських, Старий Мерчик Маєток Шидловських, Старий Мерчик палацово-парковий комплекс, маєток шидловських, старий мерчик Цікаві місця України харківська область
Садиба Шидловських розташована в 30 км від Харкова у селищі Старий Мерчик. Маєток було зведено в кінці 18 століття, у 1776-1778 рр., і на той момент він був центром світського життя - тут, що так характерно для того історичного періоду, проходили популярні на той момент розваги - бали і звані вечері.
 
На території садиби також є напівзруйнований, але ще існуючий льох, який використовувався як холодильник для зберігання продуктів і як сховище для спиртних напоїв того часу. Перебуваючи на території садиби на мить починаєш замислюватися про те життя, яке панувало тут кілька століть тому, можна уявити собі людей, що ходили по цих стежках, жили в цій садибі, яка зараз є мовчазним свідком тих подій і берегинею вічних таємниць того часу.
 
Також на території паркового комплексу знаходяться Храм Всіх Святих та Грот Шидловських.

 
Як дістатися!?
- Громадським транспортом з Харкова (ст.м «Холодна Гора», автобусом №1650, який курсує за маршрутом «Харків - Старий Мерчик» з 7 години ранку з інтервалом руху 60 хвилин, далі пішки близько 4 км.
- Приміською електричкою Харків-Левада - Мерчик, Харків-Балашівський — Мерчик згідно із залізничним розкладом, а далі пішки до садиби близько 45 хвилин.
 
Координати: 49.9812126,35.7580519
Автор: Наталія Грибан
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (9)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support