Качалка у Гідропарку, Тренажерний зал Труханів острова під відкритим небом, Київ

12230

Координати: 50.4499284, 30.5754983
Тип місця: Унікальні місця
Вхід: Безкоштовний
Качалка у Гідропарку, Тренажерний зал Труханів острова під відкритим небом, Київ Качалка у Гідропарку, Тренажерний зал Труханів острова під відкритим небом, Київ Качалка у Гідропарку, Тренажерний зал Труханів острова під відкритим небом, Київ Качалка у Гідропарку, Тренажерний зал Труханів острова під відкритим небом, Київ Качалка у Гідропарку, Тренажерний зал Труханів острова під відкритим небом, Київ Качалка у Гідропарку, Тренажерний зал Труханів острова під відкритим небом, Київ Качалка у Гідропарку, Тренажерний зал Труханів острова під відкритим небом, Київ
“Качалка” у Гідропарку — великий тренажерний комплекс просто неба, розташований у центрі столиці України місті Києві на Долобецькому острові, який знаходиться неподалік від станції метро “Гідропарк”.
 
Історія
Враховуючи історію міста, це вподобане культуристами місце є відносно молодим. Достеменно невідомо, коли було закладено “наріжний камінь” тренажерного комплексу, але процес розбудови комплексу почався в 70-х роках ХХ століття, ще за часів Радянського Союзу. Вважається, що засновником тренажерної зали просто неба є колишній співробітник Інституту кібернетики Юрій Кук.
 
Сучасність
“Бізнес-модель”, яка була закладена з самого початку, не змінилася — безкоштовна зала, в спорудженні якої, кожен киянин та гість столиці може взяти участь, а тому і матеріали для тренажерів і тренувального обладнання можуть бути абсолютно різними. Так, з самого початку існування місцини, для побудови обладнання добре підходили деталі від тракторів і танків, чавунні батареї, залишки залізничних рейок, дерево тощо. Одразу за цим з’явилися перші тренажери, список яких поповнюється і досі. На сьогодні, комплекс налічує більше ніж 150 одиниць тренувального обладнання, багато з яких є мультифункціональними станціями. Внаслідок розширення та розбудови, сьогодні тренувальна “зала” займає площу більше 10 000 квадратних метрів.
 
“Качалка” справляє дійсно незвичайне враження на відвідувачів. Через часті крадіжки абсолютна більшість знарядь праці приварена або вкопана в землю. Часто для закріплення складових частин використовуються грубі методи зварювання та великі металеві ланцюги, що створює своєрідну атмосферу “грубості” і “заліза”, яка й відрізняє цей тренажерний комплекс у Гідропарку від критих спортивних залів, звичних для широкого кола атлетів.
 
Попри велику площу та кількість тренажерів, в теплу пору року, відвідувачі часто утворюють черги для того, щоб скористатися обладнанням. Брутальний вигляд “Качалки” часто вводить новачків в оману, адже атмосфера здається непривітною та агресивною, проте, це зовсім не так. Тут можна зустріти різних за підготовкою, віком та статтю людей. Через певну атлетичну субкультуру в цій відкритій залі сформована щира атмосфера взаємодопомоги, тож більш досвідчені спортсмени готові завжди поділитися своїми навичками.
 
Найбільшу заповненість “зала” має в теплі пори року, ближче до вечора, коли значна кількість киян повертається з роботи та часто проводить деякий час за фізичними вправами. Хоча, відвідувачів тут можна зустріти навіть взимку — особливо палкі прихильники здорового способу життя, які не полишають улюблену справу ні за яких умов.
 
Автор: Дмитро Чорний
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support