Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка
Контактний сафарі-парк в смт Щасливцеве - місце, де ви зможете подивитися, як живуть такі тварини як берберські леви з чорними гривами, ведмеді, білки, страуси, верблюди, мавпи, пелікани, єноти, дикобрази. Не тільки подивитися, а й погладити та нагодувати деяких тварин.
 
Історія
Сафарі парк було відкрито у 2010 році. Щороку колекція тварин парку поповнюється новими видами. Також, варто зазначити, що протягом існування парку тварини декілька разів приводили нащадків. Так у 2018 році з яєць страусів ему вилупилося 5 страусенят і народилося одне поні. До цього, у 2014 році у пари берберських левів також народилося потомство. Це свідчить про якість утримання тварин. З недоліків, для відвідувачів сафарі-парку, можна відмітити відсутність місць для відпочинку туристів, захищених від сонця.
 
Як дістатися?
На громадському транспорті:
Найкраще їхати з міста Херсон до Генічеська (поїздом, автобусом), або одразу до містечка Щасливцеве.
Міський транспорт між Генічеськом та Щасливцевим не ходить, тому відстань треба буде долати пішки (близька 18 км). Сафарі-парк знаходиться навпроти дитячого табору "Приморський" та бази "Бригантина"
 
На авто:
З міста Херсон виїжджаєте до міста Генічеськ. Потім з міста прямуєте по Арабатській косі до смт. Щасливцеве, там, уже на виїзді з селища, шукаєте табір "Приморський" або пансіонат "Світанок". Парк знаходитиметься по правій стороні руху.
 
Автор: Данило Щоголь
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support