Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка Сафарі-парк, Щасливцеве, Арабатська стрілка
Контактний зоопарк "Сафарі-парк" у с. Щасливцеве - це місце, де Ви зможете подивитися, як живуть такі тварини як берберські леви з чорними гривами, ведмеді, білки, страуси, верблюди, мавпи, пелікани, єноти та дикобрази. Причому не лише подивитися, а й погладити та навіть погодувати деяких тварин.
 
Історія
«Сафарі-парк» було відкрито у 2010 році. З того часу щорічно колекція парку періодично поповнювалася новими видами тварин. Також, варто зазначити, що протягом існування парку багато видів вже кілька разів приводили потомство. Так у 2018 році з яєць страусів Ему вилупилися 5 страусенят, і народилося одне дитинча поні. До цього, 2014 року у пари берберських левів також народилося потомство. Це свідчить про якість утримання тварин. З недоліків для відвідувачів «Сафарі-парку» можна відзначити відсутність захищених від сонця місць для відпочинку туристів.
 
Де розташований «Сафарі-парк»
Зоопарк «Сафарі-Парк» знаходиться приблизно за 19 км від міста Генічеськ і менш ніж в 1 км от південної околиці села Щасливцеве на Арабатській Стрілці. Він розташований праворуч від центральної дороги по косі навпроти бази відпочинку «Бригантина». Всього за 1,5 км від «Сафарі-парку» у складі комплексу «Територія здоров'я» знаходиться термальне йодо-бромне джерело, повністю перебудоване у 2021 році.
 
Як дістатися?
На громадському транспорті дістатися контактного зоопарку найпростіше на маршрутці зі сполученням «Генічеськ-Стрілкове», попросивши водія зупинити біля «Сафарі-парку».
Також можна доїхати до Щасливцевого на рейсовому автобусі. Але в цьому випадку доведеться пройтися близько кілометра пішки від південної околиці села до зоопарку. Крім того, по косі курсують приватні таксі, з одним із яких можна домовитися про трансфер.

На своєму авто необхідно приїхати в Генічеськ, далі проїхати мостом через протоку на Арабатську Стрілку і рухатися весь час прямо центральною дорогою. Праворуч від неї, з боку затоки Сиваш, за Щасливцевим ви побачите зоопарк.
 
Автор: Данило Щоголь
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support