Гліцеринове озеро, Стрілкове, Арабатська стрілка

8959

Координати: 45.8507442, 34.9119329
Тип місця: Релігійне, Водойма
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Не облаштована
Доступність для людей з вадами руху: Частково
Гліцеринове озеро, Стрілкове, Арабатська стрілка Гліцеринове озеро, Стрілкове, Арабатська стрілка Гліцеринове озеро, Стрілкове, Арабатська стрілка Гліцеринове озеро, Стрілкове, Арабатська стрілка Гліцеринове озеро, Стрілкове, Арабатська стрілка Гліцеринове озеро, Стрілкове, Арабатська стрілка
Гліцеринове озеро - одна з прикрас Херсонської області, а саме селища Стрілкове.
 
Унікальність
Особливість його полягає в тому, що вода в цьому озері наповнена великою кількістю мінеральних речовин та природних масел. Вода в ньому озері прісна, але все-таки має солонуватий присмак і жирна на дотик. Вода в озері залишається прохолодною через те, що джерела цього озера знаходяться глибоко під землею.
 
Походження
Це озеро штучного походження, в минулому - це котлован, який залишився після групи геологічної розвідки, яка була тут раніше і шукала прісну воду, нафту та газ на Арабатській косі. Проте геологи знаходили тільки гарячі джерела. Котлован швидко наповнився водою з найменшими фракціями нафти, які абсолютно прозорі та не залишають слідів на шкірі.
 
Лікувальні та косметичні властивості
Ця вода пом’якшує шкіру, після купання в морі - на шкірі залишається сіль, що може стягувати та підсушувати верхній епітелій, викликати подразнення та лущення, а купання в озері допоможе цього уникнути. Рекомендуємо після купання в озері не витиратися, а дозволити воді всмоктатись в шкіру і висохнути природним шляхом. Вченими не вказано будь-яких обмежень щодо перебування в озері та лікарських показань, проте варто пам’ятати, що воду з цього озера пити не можна, адже вона містить часточки легкої нафти, що і надає озеру таких властивостей.
Зовсім поруч знаходяться: Азовське море, Солоне озеро Сиваш, закладена каплиця Сергія Радонезького, парк козацької слави, алея слави героїв АТО, термальні джерела, грязьові курорти. Якщо ви хочете не тільки відпочити, а й оздоровитися та пізнати щось цікаве на Арабатській стрілці - це місце саме для вас.
 
На жаль, в кінці 2020 року вільний доступ до озера був закритий - тепер це частина комерційного spa-комплексу "Арабатськи терми".
 
Як дістатися?
На машині: Від міста Херсон доїхати до міста Генічеськ. Від Генічеська направитися по Арабатській косі до селища Стрілкове - найвіддаленішої точки цієї коси. Після в’їзду в селище - рухатися головною вулицею (вул. Берегова) прямо і нікуди не звертайте. Далі приїжджаєте пансіонат “Дніпро”, не доїжджаючи до кемпінгу “Хвиля” повертаєте праворуч, звертаєте на грунтову дорогу. Рухаєтесь дорогою та орієнтуєтесь на часовню, яка вкаже на те, що ви приїхали на місце.
 
Громадським транспортомвід автостанції м. Херсон відправляєтеся до м. Генічеська. На місцевій автостанції шукаєте автобуси направленням до селища Стрілкове. Якщо немає авто сполучення - тоді шлях один: пішки, або автостопом.

Якщо є автобус - доїжджаєте до Стрілкового, і рухаєтеся прямо по головній вулиці (Берегова) до пансіонату “Дніпро”, не доходячи до кемпінгу “Хвиля” - повертаєте направо і рухаєтеся ґрунтовою дорогою. Орієнтир - часовня, або великий потік туристів.
 Автор: Данило Щоголь
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support