Тараканівський форт в Рівненській області (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) Тараканівський форт в Рівненській області (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) Тараканівський форт в Рівненській області (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) Тараканівський форт в Рівненській області (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) Тараканівський форт в Рівненській області (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) Тараканівський форт в Рівненській області (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) Тараканівський форт в Рівненській області (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) Тараканівський форт в Рівненській області (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) Тараканівський форт в Рівненській області (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) Тараканівський форт в Рівненській області (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) Тараканівський форт в Рівненській області (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) Тараканівський форт в Рівненській області (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) Тараканівський форт в Рівненській області (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) Тараканівський форт в Рівненській області (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) Тараканівський форт в Рівненській області (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) Тараканівський форт в Рівненській області (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) Тараканівський форт в Рівненській області (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) Тараканівський форт в Рівненській області (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця)

Тараканівський форт - це оборонне укріплення, зведене у 70-80-х роках XIX століття для оборони західних кордонів. Він розташований неподалік від села Тараканів Дубенського району Рівненської області, в мальовничій місцевості над річкою Іквою. Недалеко проходить автомобільна траса Львів - Київ. Якщо подивитися на це місце з висоти пташиного польоту, то вся будова являє собою ромб. Таке відчуття, що ця фортеця дійшла до нас з часів лицарського Середньовіччя: могутні стіни потріскалися, виступаюча цегла створила неповторний барельєф, який свідчить про давність споруди, все заросло кучерявими рослинами і високою травою. Ідеальне місце для шукачів пригод і мисливців за привидами. Уявіть собі, ці віконні прорізи бачили блискучий Брусиловський прорив російської армії, приховували поляків від військ Семена Будьонного і взагалі зіграли важливу роль в роки Першої світової війни!
У Тараканівському форті відбувалося багато битв і відгомін цих подій досяг і нас. Це місце було оточено таємницею і містикою вже досить давно. Один тільки факт того, що в цих місцях заблукав загін НКВС і безслідно зник, говорить багато про що.
І зараз форт нагадує людям про жахи світової війни. Місцеві легенди говорять про те, що тут вночі чути голоси, постріли зброї, з'являються дивні тіні. Існує чимало свідчень того, що саме в нічний час відбуваються найдивніші події. Люди дійсно чують потойбічні звуки, бачать тіні і навіть помічають переміщення предметів.
Якщо вас тішить містика чи ви хочете отримати смачну порцію адреналіну, забувайте про кімнати жахів у міських парках розваг - ласкаво просимо в Тараканівську фортецю під Дубно - одну з найбільш містичних архітектурних пам'яток часів Першої світової війни.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support