Водоспад Гуркало, Корчин Водоспад Гуркало, Корчин Водоспад Гуркало, Корчин Водоспад Гуркало, Корчин Водоспад Гуркало, Корчин Водоспад Гуркало, Корчин Водоспад Гуркало, Корчин Водоспад Гуркало, Корчин Водоспад Гуркало, Корчин
Гуркало — це неймовірно красивий водоспад в Українських Карпатах.
 
В народі цей водоспад ще називають українська Ніагара, бо він, подібно до американського, розділений на дві частини. Він розташований на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди». За висотою він більше п'яти метрів, а глибина сягає двох. Свою назву він отримав від весінніх повеней,- саме тоді найбільше бурхлять водяні потоки та з веселим гуркотом скочуються з гори Парашки холодною кришталевою водою. З цього водоспаду також бере початок ще один, трохи менший.
 
Неподалік Гуркала є багато галявин, де можна розставити намети та на свіжому повітрі провести час з друзями. Ще там є столик з лавками. Дрова - так само в вільному доступі, адже ліс поряд, тож розвести багаття також можна. До водоспаду підходити небезпечно, але для сміливців місцеві зробили стежку, а у 2019 хлопці та дівчата з національної скаутської організації Пласт, облаштували там перила для зручності та безпеки туристів.
 
Як дістатися?
Добратися до самого водоспаду можна при спуску з гори Парашка або безпосередньо з боку села Корчин. Машиною бажано не добиратися, адже можна загрузнути в болоті. Тай все ж для вашого здоров'я корисніше буде прогулятися лісами та полями, та ще й підкорити гору Парашку.
 
Автор: Вікторія Лишак
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support