Інститут тваринництва степових районів Іванова, Асканія-Нова Інститут тваринництва степових районів Іванова, Асканія-Нова Інститут тваринництва степових районів Іванова, Асканія-Нова Інститут тваринництва степових районів Іванова, Асканія-Нова Інститут тваринництва степових районів Іванова, Асканія-Нова Інститут тваринництва степових районів Іванова, Асканія-Нова Інститут тваринництва степових районів Іванова, Асканія-Нова Інститут тваринництва степових районів Іванова, Асканія-Нова Інститут тваринництва степових районів Іванова, Асканія-Нова Інститут тваринництва степових районів Іванова, Асканія-Нова Інститут тваринництва степових районів Іванова, Асканія-Нова
Інститут тваринництва південних регіонів - це наукова та дослідна установа, що займається селекційно-генетичною діяльністю. Це - потужний центр дослідження проблем скотарства, вівчарства та свинарства в південних, посушливих регіонах України
 
Історія
У 1909 році в Асканії-Нові на чолі з вченим. М.Ф. Івановим було створено фізіологічне відділення де він розробив, вдосконалив і застосував інноваційний метод штучного запліднення тварин. Звідси і бере початок діяльність науково-дослідної установи НААН України. За тривалий історичний період існування інституту було виведено : асканійського мериноса - одну з найкращих порід тонкорунних овець, білу породу степових свиней та багато інших яскравих представників цієї галузі, що і досі є найкращими в своїй сфері.
 
Цікавий факт
Під час Другої світової війни керівництво установи проводило самостійну евакуацію тварин. 26 серпня 1941 року з Асканії-Нови 100 осіб та 7 тисяч овець, 195 свиней, 51 зубробізон та гурт з 250 представників ВРХ вирушили в евакуацію у зв’язку з загрозою знищення. Повернулися дослідники та тварини до Асканії лише наприкінці 1944 року.
 
Сучасність
Зараз основну свою діяльність Інститут спрямовує на :
- розробку новітніх методів селекції овець, свиней, ВРХ, кіз на різних рівнях
- створення методології процесів породоутворення
- вдосконалення існуючих та виведення нових порід, типів та ліній тварин.
- дослідження новітніх біотехнологічних методів відтворення тварин
- агроекологічний моніторинг та спостереження за навколишнім середовищем
- розробкою кормів, сумішей, преміксів для вигодовування тварин

Досягнення / породи
Вівці:
Асканійська каракульська
Асканійська м’ясо-вовняна
Свині:
Українська біла степова
Українська степова ряба
Асканіський тип української м’ясної

ВРХ:
Південна м’ясна
Червона молочна
Південний тип чорно-рябої української
 
Як дістатися?
Адреса: Херсонська область, Бериславський район, село Червоний маяк, вулиця Центральна, 3.

Громадським транспортом:
Приїжджаєте до м.Херсон поїздом або автобусом. Від центрального автовокзалу відправляєтесь автобусом направленням до Асканії. Там від Новоасканійської автостанції (куди ви маєте приїхати) повертаєте праворуч і 50 метрів прямуєте по вулиці Соборній в напрямку місцевої селищної ради. Біля пам’ятника М.Ф Іванову повертаєте праворуч - і ви на місці.
 
Власним авто:
Приїжджаєте в місто Херсон. З міста виїжджаєте по трасі Е97/М17, прямуєте приблизно 16 кілометрів. Потім траса буде розгалужуватися на дві : Т2206 та Е/97, тримаєтеся ліворуч та прямуєте далі по Т2206 приблизно 55 кілометрів. Потім треба буде повернути (орієнтир Кафе “Смачна кухня”) праворуч і прямувати по Т2202 близька 38 кілометрів. Потім повернути ліворуч по вулиці Асканійській (орієнтир Кафе Чумацький віз, буде праворуч вас). Потім прямуєте 27 км, біля автостанції Новоасканійська повертаєте ліворуч - і ви на місці.
 
Автор: Данило Щоголь
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support