Свято-Андріївський Катедральний Собор, Запоріжжя

8612

Координати: 47.8255715, 35.1987133
Тип місця: Пам'ятники\Пам'ятки, Релігійне
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Не облаштована
Цікавість: Загальна
Свято-Андріївський Катедральний Собор, Запоріжжя Свято-Андріївський Катедральний Собор, Запоріжжя Свято-Андріївський Катедральний Собор, Запоріжжя Свято-Андріївський Катедральний Собор, Запоріжжя Свято-Андріївський Катедральний Собор, Запоріжжя Свято-Андріївський Катедральний Собор, Запоріжжя Свято-Андріївський Катедральний Собор, Запоріжжя

На площі, біля однойменного кафедрального собору, 24 грудня 2003 року був відкритий Пам'ятник Андрію Первозванному. За участю Блаженнішого митрополита Володимира, предстоятеля Української православної церкви московського патріархату, пройшло освячення і відкриття цього пам'ятника.

Микола Сергійович Соболь - один з найвідоміших скульпторів Запоріжжя того періоду, став автором пам'ятника Андрію Первозванному. Але, як відомо, життя не передбачуване, воно приносить нам не завжди позитивні емоції. У той день, коли ескіз художника був уже затверджений, трапилася велика і непередбачувана трагедія, - саме в той момент життя майстра обірвалося. Син великого скульптора і член Національної спілки художників України, Соболь (син) вирішив продовжити роботу батька, і завершив всі потрібні роботи зі створення пам'ятника.

З бронзи була відлита фігура Андрія Первозванного. У харківській художній майстерні справили лиття даного пам'ятника, а на підприємстві «Мотор Січ» вівся монтаж і збір даного пам'ятника. Просто величезних розмірів вийшов пам'ятник після його завершення. Більше 5 метрів - склала висота Пам'ятника Андрію Первозванному.

Про давні часи, коли в наш край прийшло християнство, і стало згодом основою нашої культури і духовності, покликана нагадувати п'ятиметрова скульптура Андрія Первозданного. Як випливає із записів, зроблених ранніми істориками церкви, - апостол Андрій Первозванний подорожував по Дніпру. Проповідував він не тільки в стародавній Скіфії, а також, безсумнівно, і в наших краях. З тієї ж землі, по якій у ці час ходять сучасні запорожці, ступала колись нога Андрія Первозданного.

Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (3)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support