#FINDWAY Київ за 4 години - пішохідний оглядовий маршрут jQuery( document ).ready(function() { jQuery(".magnific_popup").magnificPopup({ type: "image", enab.. Product #: 2 based on 1 reviews

Київ за 4 години - пішохідний оглядовий маршрут

Тип маршрута:
Міський
Пішохідний
Тип поверхні:
Асфальт
Тривалість:
Декілька годин
Київ за 4 години — це самостійна пішохідна прогулянка по найцікавішим і важливим місцях центру столиці України. Пішохідна прогулянка  буде найкращим способом знайомства з містом, і ви зможете впізнати історію Києва, цікаві місця та історичні райони. А у кінці насиченої програми очі відпочинуть біля площі Слави, де відкривається чудовий панорамний вид на Дніпро і київську красу.
 
Під час 4-х годинної екскурсії по Києву ви зможете ознайомитися з основними пам'ятками міста, такими як:
Контрактова площа
Андріївський узвіз
Андріївська церква
— Михайлівський Золотоверхий монастир
— Майдан Незалежності, Хрещатик
— Арка Дружби Народів
Музей води
— Верховна Рада України
— Маріїнський палац
— Меморіал Вічної Слави
— Меморіал жертвам Голодомору
Києво-Печерська Лавра
Батьківщина-Мати
 
Початок маршруту — Контрактова площа, Як дістатися\виїхати:
Станція метро “Контрактова Площа”, пішки 3 хвилини до площі. Автобусні лінії, що зупиняються поблизу Контрактової Площі: 115, M-451, M-564, M-587
 
Кінець маршруту — Монумент Батьківщина. Як дістатися\виїхати:
Автобусні лінії, що зупиняються поблизу Монументу Батьківщина-Мати: M-205, M-416, M-422, M-590Д
Тролейбусні лінії, що зупиняються поблизу Монументу Батьківщина-Мати: 43 (до ст.метро Арсенальна)
 

 
 
 
Мапу можна відкрити у додатку Google Maps - просто натисніть тут на значок у правому верхньому кутку мапи.
Почнемо нашу прогулянку з Контрактової площі — однієї із найстаріших в Києві, яка виникла ще в часи Київської Русі. Неподалік від площі також можна побачити Києво-Могилянську Академію та пам’ятник Григорію Сковороді.
Від Контрактової площі досить швидко можна потрапити до другої за популярністю вулиці Києва після Хрещатика - Андріївського узвозу. Наповнену справжнім київським колоритом вулицю в народі ще називають вулицею-музеєм, головною окрасою якої є Андріївська церква.
 
Андріївська церква — храм, який є пам’яткою архітектури, а всередині відображає справжні скарби монументального живопису збудований ще у 18 столітті за проектом видатного архітектора Бартоломео Растреллі.
Не можна уявити Київ без ще однієї святині — Михайлівського Золотоверхого монастиря. Цікаво, що стіни храму пам’ятають ще онука князя Ярослава Мудрого - Святополка, а дивовижні фрески та мозаїки щодня милують очі та душу сотень відвідувачів.
 
Центральною площею Києва і без перебільшення його серцем є Майдан Незалежності. Майдан знаходиться на перетині низки вулиць серед яких найвідоміша - Хрещатик. Побачивши красу та велич Хрещатика важко уявити, що в 10-му столітті повсюди було болото, як бачимо, з часом все змінилося на краще.
Пройшовши вздовж Хрещатика ви неодмінно побачите Арку дружби народів. Арка об’єднує 2 скульптурні групи, які символізують єднання братських народів, а за нею відкриваються мальовничі види на Дніпро та лівобережжя Києва.
 
Для того, щоб краще зрозуміти глобальні та локальні екологічні проблеми ми з вами обов’язково відвідаємо Музей води. Музей або як заведено називати водно-інформаційний центр, знаходиться на одному із пагорбів Києва в будівлях реконструйованих водонапірних башт 19 століття.
Будинок, де проходять засідання українського парламенту — Верховна Рада України має також цікаву історію. А за світлий колір і тяжіння до природного ландшафту його називають зразком “української архітектурної класики”.
 
Дивовижний палацо-парковий ансамбль Маріїнського палацу є ще однією з архітектурних родзинок Києва. Відомо, що в ньому приймала іменитих гостей ще цариця Катерина ІІ, а сьогодні Маріїнський палац є місцем, де президент України проводить офіційні дипломатичні зустрічі.
Кожне українське місто має пам’ятки присвячені Другій світовій війні. Для Києва — це Меморіал Вічної Слави. Меморіал складається з обеліска та Алеї Полеглих Героїв, де розташовані 34 могили воїнів, які загинули в роки Другої світової війни.
 
Національний музей Голодомору-геноциду — місце, де кожен відвідувач може дізнатися більше про гіркі сторінки українського народу. Музей складається з меморіальної частини, до якої входить відома багатьом “Свіча пам’яті” та Зали пам’яті, що фактично виконує функцію музею.
Києво-Печерська лавра — один із найбільших християнських центрів-святинь країни. Заснований ще 1051 року як печерний монастир за межами Києва був справжнім осередком православ’я Київської Русі. А сьогодні набратися духовної сили та помилуватися красою храмів до Лаври приїздять тисячі прочан не тільки зі всієї України, але й з за кордону.
 
Монументальну скульптуру “Батьківщина-Мати” дуже важко не помітити, адже це найвища монументальна скульптура в Європі. Розташована скульптура на високому правому березі Дніпра на території Національного музею історії України у Другій світовій війні. За монументом відривається чудовий краєвид на Києво-Печерську лавру. Саме це дивовижне поєднання Дніпра, Лаври та скульптури вже давно стало візитівкою Києва.
Завантажити у форматі .KML: kyiv_in_4_hours_(UA).kml
Деталі маршрута
Довжина маршруту 10 кілометрів
Координати старту 50.46455, 30.51723
Координати фінішу 50.42708, 30.56416
Додаткова інформація
Доступ взимку Доступно
Доступ для людей з інвалідністю Доступно
Підходить для сім'ї Так
Олесь on 11-30-2019 09:07 PM
Класний, детальний маршрут - відкрив у гугл та пішов! Дуже зручно, дякую!
Написати відгук
BadExcellent
Facebook comment