А це — пам'ятник Свині, Полтава

6193

Координати: 49.5956043, 34.5534933
Тип місця: Пам'ятники\Пам'ятки, Унікальні місця, Парки
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Не облаштована
Доступність для людей з вадами руху: Так
А це — пам'ятник Свині, Полтава А це — пам'ятник Свині, Полтава А це — пам'ятник Свині, Полтава А це — пам'ятник Свині, Полтава А це — пам'ятник Свині, Полтава А це — пам'ятник Свині, Полтава А це — пам'ятник Свині, Полтава А це — пам'ятник Свині, Полтава А це — пам'ятник Свині, Полтава А це — пам'ятник Свині, Полтава А це — пам'ятник Свині, Полтава А це — пам'ятник Свині, Полтава
А це - стаття пам’ятнику свині.
 
Пам’ятник
Відома мільйонам українців скульптура розташована на території Полтавської державної аграрної академії. До композиції входять дівчинка та хлопчик, що з обох сторін обіймають свиню. Зауважимо, що одяг пастушків містять елементи українського вбрання: віночок та вишивана сорочка. На постаменті вирізьблено гучний напис: “Одвічній годувальниці українського народу”.
 
Популярність
Пам’ятник свині став відомим туристичним об’єктом зокрема завдяки українському гумористично-аналітичному шоу #@)₴?$0 із ведучим Майклом Щуром. В одному з випусків було висвітлено репортаж місцевого телеканалу про цю незвичайну скульптуру, який розпочався фразою “А це пам'ятник свині”, яка і стала крилатою. З того моменту вислів перейшов у мем, що й досі шириться просторами інтернету і підхоплюється все більшою кількістю людей.
 
Кажуть, що в студентів академії навіть є спеціальний ритуал, пов’язаний із пам’ятником. Поцілувавши свинку, можна привернути до себе фортуну. Так воно чи ні, студенти вирішують самі. Славнозвісний артоб'єкт не єдиний у своєму роді: на Полтавщині пам’ятників цій тварині вже шість. Жителі цього регіону вшановують свиней і в інші способи, наприклад, святкують День Сала.
 
Автор: Богдана Гриців
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support