#FINDWAY Вінницькі задвірки - самостійний маршрут jQuery( document ).ready(function() { jQuery(".magnific_popup").magnificPopup({ type: "image", enab.. Product #: 2 based on 0 reviews

Вінницькі задвірки - самостійний маршрут

Розробник: #FINDWAY
Тип маршрута:
Міський
Пішохідний
Тип поверхні:
Асфальт
Тривалість:
Декілька годин
Під час годинної мандрівки ти зустрінеш найрізноманітніші будівлі та побачиш багато контрастних явищ, починаючи від городу сільського типу і розбудову супермаркету навпроти один одного; насолодишся швидкістю на шосе та красою природи у повільному полі, побачиш гарний захід сонця та вдосталь насолодишся культурною красою окраїни Вінниці.

Цей маршрут, окрім неймовірних вечірніх краєвидів та глибинною атмосферою дитинства локальних жителів має й цікаві локації:
- Напівзруйнована радянська споруда;
- Невідомий туристам вінницький аеропорт;
- Склад "Украгроком"
- Церква "Божого милосердя";
- Школа християнської молоді;
- Парк інтеграл.
 
Усі ці локації змусять мандрівника відчути минуле, адже саме в цих місцях проводила більшість свого часу молодь Тяжилівського району. Та не обов’язково фокусуватись на цих речах -- по маршруту можна зустріти цікаві пасхалки, що можуть розповісти про місця та події місцевості більше за будь-яку архітектуру. Словом, спробуйте і зрозумієте.
 
Найкращий транспорт - велосипед.
Час: за 40 хвилин до заходу сонця (якщо на велосипеді).
 
Начало маршруту
 
Кінець маршруту
 
Початок маршруту біля вінницької автошколи, звідки вирушаємо в сторону супермаркету “Грош”. Далі йдемо в сторону хмельницького шосе (ліворуч, дивлячись на "Грош") і йдемо прямо. По дорозі (якщо йти з лівої сторони) справа можна побачити стару, але робочу майстерню з портретом Леніна, йдемо далі. Та звертаємо увагу, як місцевість змінює Образи.

Бачимо ліворуч від нас покинуту багатоповерхівку, розглядаємо особливості будівлі та рушаємо далі. Десь біля заправки бачимо зліва город, оглядаємось навколо й оцінюємо розташування.
Виходимо за Вінницю, бачимо відірваність житлового комплексу від решти споруд. Споглядаємо перші краєвиди та захід Сонця, якщо ви вийшли у рекомендований час.

Виїжджаємо на шосе й бачимо прекрасний вигляд та тривалий, швидкісний спуск. З обережністю перетинаємо дорогу та їдемо у Вінницький аеропорт; по дорозі згадуємо історію про машини і їхні “чисті справи”. Фотографуємося, оглядаємо місцевість та вирушаємо назад.
 
На перехресті їдемо прямо, занурюємось у природну атмосферу. По дорозі бачимо пасхалку про сміття, рухаємось далі. Бачимо справа “Украгроком”. Їдемо прямо й завертаємо праворуч, після чого ми потрапляємо в чудове поле. Насолоджуємось повітрям та неповторними краєвидами; відчуваємо сутність буття місцевих робітників.
 
Після виїзду в місто заїжджаємо в церкву “Божого милосердя”, можемо посидіти, там досить гарно й відчувається мінімалізм. Їдучи далі бачимо школу християнської молоді, яка є втіленням садочку кожної дитини до 2005 року, а для багатьох -- зараз, тільки у видозміненій формі.

Наступна станція - стадіон “Інтеграл”, що розташований усередині парку. Можна зайти усередину, там є покинутий фургон та лави для сидіння. Може бути досить затишно там посидіти. Після ми виїжджаємо з парку та повертаємось на початок маршруту.
Завантажити у форматі .KML:
Деталі маршрута
Довжина маршруту 16 км
Координати старту 49,23241 28,53179
Координати фінішу 49,23241 28,53179
Додаткова інформація
Доступ взимку Доступно
Доступ для людей з інвалідністю Доступно
Підходить для сім'ї Так
There are no reviews for this product.
Написати відгук
BadExcellent
Facebook comment