Залізничний вокзал, Львів

3384

Координати: 49.8397331, 23.994323
Тип місця: Архітектура
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Не облаштована
Доступність для людей з вадами руху: Так
Залізничний вокзал, Львів Залізничний вокзал, Львів Залізничний вокзал, Львів Залізничний вокзал, Львів Залізничний вокзал, Львів
Львів - культурна столиця України. Саме в це місто приїздить дуже велика кількість туристів протягом року. Вони приїздять до Львова з метою пізнати більше стародавню культуру і заглибитися в прекрасну історію Західної України. Відповідно до статистики, 2019 року місто Лева відвідало близько два з половиною мільйони туристів, і з кожним роком кількість туристів зростає.

Львів – це затишні кав'ярні, вузенькі вулички з великою кількістю людей, захоплива архітектура та неочікувані страви й наливки. Сюди варто їхати хоча би тому, що такого атмосферного міста в Україні більше немає, бо тут кожен будинок, квартал, провулок, дихають історією. Вони зберігають пам'ять про те, що відбулося багато століть тому. Це і створює неповторний шарм, яким зачаровуються туристи.

Одним з основних способів добирання зазвичай є подорож потягом. Львівський залізничний вокзал - перший вокзал на території сучасної України. Він розташований досить близько до центру міста. З 1861 року, від часу його відкриття, це вже друга вокзальна споруда, зведена у 1904 році, позаяк з 1961 року його відреставрували, а також ремонтні роботи проводилися у 1923, 1946 і 2003 році до сотої річниці дня народження споруди. Станом на сьогоднішній день біля вокзалу провели трамвайні рейки, тому до вокзалу дуже зручно дістатися з іншої частини міста.
 
Автор: Валерія Лишак
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support