Гора Лева, Львів

3830

Координати: 49.8470428, 24.0446359
Тип місця: Мальовнича природа, Парки, Панорами\Краєвиди
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Облаштована
Доступність для людей з вадами руху: Не облаштовано
Цікавість: Середня
Гора Лева, Львів Гора Лева, Львів Гора Лева, Львів Гора Лева, Львів Гора Лева, Львів Гора Лева, Львів
В місті Лева завжди панує життя. Зазвичай місто наповнене туристами, звідусіль чути музику, адже у Львові популярні вуличні музиканти, це - частинка культури цього міста. Та інколи люди від того всього втомлюються, і хочеться опинитися в якомусь затишному місці. Ця пам'ятка - якраз така. Гора Лева - нетуристичне місце, адже люди усе дедалі частіше хочуть подорожувати популярними маршрутами, проте ця гора не поступається ні в чому більш відомим.
 
Її місцеві жителі називають Лисою Горою. За багато віків, саме ця гора, в центрі міста, обросла розповідями, легендами, та міцно увійшла в історію Львова. Гору Лева пов'язують з місцем, куди львівські відьми збиралися на шабаш, - місцем дійств, які пов'язані ще з дохристиянством та княжими часами.
 
Історія гори така - у XIV столітті, на горі розміщувався другий замок-палац короля Лева Галицького. І у 1340 році під час нападу на місто поляків, замок короля Лева зруйнували. Потім протягом багатьох років гора була повністю спустошена, саме тому її почали називати Лисою горою. Згодом на горі активно використовувалися піскові кар'єри, через що висота з роками стала значно меншою. Гору ще називали Пісковою та Княжою. Висота пагорба сягає близько 390 м. На північній стороні гори, до речі, знаходяться невисокі скелі.
 
Це місце зовсім не страшне, як може здатися по історії, воно якоюсь мірою дуже романтичне. Місце, де можна відчути себе вільним. І Львів, у червоних променях сонця звідти здається зовсім іншим, загадковим, таємничим та неймовірно красивим. Дорога до вершини пролягає інколи лісом з крутими підйомами. А пагорб з прилеглою територією розташований у західній частині Регіонального ландшафтного парку Знесіння.
 
Автор: Вікторія Лишак
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support