Стадіон «Арена Львів»

13330

Координати: 49.7747308, 24.0278399
Тип місця: Архітектура, Театри
Вхід: Платний
Парковка: Облаштована
Офіційний сайт: http://www.arenalviv.com.ua/
Доступність для людей з вадами руху: Так
Стадіон «Арена Львів» Стадіон «Арена Львів» Стадіон «Арена Львів» Стадіон «Арена Львів» Стадіон «Арена Львів» Стадіон «Арена Львів» Стадіон «Арена Львів» Стадіон «Арена Львів»

«Арена Львів» є одним з останніх побудованих стадіонів у Європі. Це означає, що при його зведенні були використані новітні технології, які ще надовго залишаться актуальними, а сам стадіон оснащений за останнім словом техніки.

Стадіон вміщує в себе 33-35 тисяч чоловік для перегляду футбольних матчів, концертів та інших культурно-масових заходів. При проведенні спортивно-розважальних шоу та концертів на арені можуть вміститися близько 120 тисячі чоловік. Серед усіх місць «Арени» 408 виділено для ділових гостей і 192 для VIP-клієнтів. Під час проведення Євро-2012 було виділено 522 місця для представників преси і 104 для інвалідів.

Опади не завадять глядачам, так як всі місця знаходяться під навісом, частина нього прозора. Основна особливість стадіону в тому, що розділяти велика кількість людей будуть променади, розташовані між двома ярусами арени. Тут розташовані також точки фаст-фуду та санвузли. Але, в першу чергу, це зроблено для безпеки та комфорту відвідувачів.

«Арена Львів» знаходиться на півдні Львова. Місце вважається досить вигідним по відношенню до важливих зонам міста. Під'їхати до стадіону можна з 5-ти сторін. Перша гра відбулася 15 жовтня 2011 року, це був товариський матч між збірними України та Австрії. Українська збірна тоді перемогла з рахунком 2:1.

Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (3)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support