#FINDWAY Харків за 4 години - Пішохідний оглядовий маршрут jQuery( document ).ready(function() { jQuery(".magnific_popup").magnificPopup({ type: "image", enab.. Product #: 5 based on 0 reviews

Харків за 4 години - Пішохідний оглядовий маршрут

Тип маршрута:
Міський
Пішохідний
Тип поверхні:
Асфальт
Тривалість:
Декілька годин
Свято-Покровський чоловічий монастир знаходиться в самому серці Харкова, а храм Покрова Пресвятої Богородиці на теперішній час є найстарішою будівлею міста. Не вірите, тоді пропонуємо вам пересвідчитися та зробити один крок до зустрічі з духовно-архітектурною величчю.

Поряд зі Свято-Покровським монастирем знаходиться сквер Григорія Сковороди. Окрім загального умиротворення, яке ви відразу відчуєте перебуваючи на цьому місці, обов’язково зверніть увагу на бронзову величну постать з мармуровою табличкою біля підніжжя - пам’ятник великому мислителю.
Успенську дзвіницю можна побачити з майже усіх куточків Харкова. Не дивно, адже до 2006 року ця будівля була найвищою в місті. А захоплива історія та довершений архітектурний ансамбль роблять її ще й однією з найцікавіших.

Губернський палац – місце повз яке щодня проходять тисячі харків’ян, але мало хто знає про його історію, як і про те, що в 1787 році в ньому зупинялася цариця Катерина ІІ.
Пам’ятник письменнику, який став прикладом та метром української літератури Григорію Квітці-Основ’яненку знаходиться поблизу площі Конституції, а ручка та папір з якими зобразили його скульптори ще раз підтверджують вклад письменника в розвиток українського літературного слова.
Романтики зустрічаються біля «Градусника», а солодкоїжки біля магазину «Ведмедик» - першого фірмового кондитерського магазину, який відкрився на радість харків’янам ще на початку ХХ століття.

Хто не знає свого минулого, не заслуговує на щасливе майбутнє. Якщо хочете ще раз переконатися в цьому, то завітайте до історичного музею Харкова. Подих старовини та велич минулого допоможуть вам переосмислити речі в контексті часу.
Якщо ви проживаєте в Харкові, то хоча б раз зустрічалися з людиною біля 16-ти метрового «Градусника», який має здатність не тільки показувати температуру, але й дивовижним чином об’єднувати людські серця назавжди.

Театр імені Тараса Шевченка – найстаріший театр України, стіни якого зустрічали служителів Мельпомени зі світовим іменем. А для українців він добре відомий ще й роботою геніального режисера Леся Курбаса.
До списку архітектурних пам`яток Харкова належить і будинок «Саламандри» побудований на початку ХХ століття. Незважаючи на багату архітектуру, найбільшу увагу привертає пам`ятник ящірці саламандрі, яка живе в стихії вогню та символізує його дух.

Здавалося б лише альтанка і фонтан, але завдяки такому колоритному поєднанню ми отримали один із сучасних символів та найбільш відвідуваних міст Харкова – Дзеркальний струмінь.
Якщо хочете ознайомитися з основними пам'ятками Харкова, але прогулятися вулицями не вистачає часу, запрошуємо на площу "Семи чудес Харкова". Ви матимете унікальну можливість помилуватися красою харківських будівель в мініатюрі.
 
Поціновувачам живопису та скульптури варто завітати в один із найбільших в Україні художніх музеїв. Експозиція музею досить щедра не тільки на твори українських, але й західних митців.
В міському саду імені Шевченка ніколи не залишається поза увагою пам'ятник 50-ій паралелі. Це символ того, що Харків є найбільшим містом на 50-ій паралелі північної широти.
 
А Харків продовжує дивувати. На черзі один із найкращих пам'ятників Тарасові Шевченку. Дійсно, образи, які є частиною скульптури великого Кобзаря, заворожують погляд та душу.
Харків'яни як ніхто з українців полюбляють футбол. На роль футбольної столиці Харків поки що не претендує, а от пам'ятник у вигляді бронзового м'яча на постаменті, у центрі міста вже стоїть.
Майдан Свободи є тим місцем, де можна по-справжньому відчути велич міста. Воно й не дивно, адже центральний майдан Харкова є п'ятнадцятим за величиною у світі.

 
Деталі маршрута
Довжина маршруту 8 км
Додаткова інформація
Доступ взимку Доступно
Підходить для сім'ї Так
There are no reviews for this product.
Написати відгук
BadExcellent
Facebook comment