Важкий вибір дороги.

yes of country iran

Той момент, коли назва проекту передає всю суть пошуку дороги.

21 липня 2016. Другий день планую більш менш остаточний напрямок руху моєї навколосвітньої подорожі та як завжди проблема виникає на близькому сході.

Всі мабуть чули про постійні кризи цієї частини нашої планети.. терористи, теракти, війна, нафта, ядерна зброя і тд. Список доволі великий. Але щоб навколосвітня подорож була справжньою, а не літаки та кораблі та пропущені частини землі, треба проїхати цей етап. Єдиний сухопутній спосіб, це або у зовсім треш на північ в Афганстани та якісь незрозумілі непризнані території, або ж Пакістан - Іран.

findway iran

Варіант з морем не варіант;)) Це - загублена частина шляху, і тим не менш, ми потрапляємо все одно в доволі трешові по слухам мусульманські країни. Тож поки вибір очевидний - Пакістан та Іран.
Вирішив почати з Ірану. Відкриваю ленту новин по Ірану, і бачу набір трешака: задушили дівчину за фотки, теракти, теракти, ядерне паливо, все в старих добрих традиціях новин. Але потім я якось зупинив себе, типу відкрий новини будь якій країни, та отримаєш кидок какашек в обличчя, тож вирішив відкрити інфу по краіні для туристів. Там не особливо то і краще, дивні поради навіть хлопцям: не носити рубашки(!), не можно відкривати частини тіла вище за локоть та коліно і тд в такому ж дусі.

Але потім я натрапив на це відео:

Curves of Iran from Stanislas Giroux on Vimeo.

Я побачив доволі звичайних, щирих людей. Вони ходять і в рубашках, і в шортах. Вони посміхаються, вони також люблять смачно поїсти та хочуть миру та спокою. Раптово я згадав друга з Ірану, який вчився в Швеції зі мною в університеті, він був звичайною людиною, а не якимось крейзі мусульманином з криками аллах акбар, а шуткував про постійні новини о ядерній зброї зі своєї країни та прибульцях з космосу;))

По суті, знову інформаційна блокада з негативних новин буде створювати тобі картинку світу навколо.. Але ж це лише сміттєпровод світу! Країни унікальні і зовсім не такі!!

І Я дізнаюсь яка вона та країна справжня, обов'язково дізнаюсь.. :)

1
Поехать в кругосветку = родиться в мире