Виділений 

Невідоме найдовше місто в Європі - Кривий Ріг

DSC_0054 Найдовше місто в Європі
З чим у Вас якісь асоціації, коли Ви чуєте про Кривий Ріг?
 
І взагалі, чи є вони?? Або так — ти ж взагалі чув про його існування? ;)
Що до #FINDWAY, одна з найяскравіших асоціацій на разі — це не найбільший відкритий промисловий кар'єр Європи, не червоні птахи, собаки та калюжі, не про те що це найдовше місто Європи чи батьківщина сучасного президента..
 
Кривий ріг червоне місто редсіті марс в україні красне місто червоні дороги дніпропетвровська область
 
Для нас Кривий Ріг - це приклад наскільки можна здивуватись! Це місто яке зайвий раз підтверджує необхідність існування нашого проекту — зібрати всі найцікавіші потенційно туристичні місця нашої країни до купи.
От наче ж був Кілька там декілька разів, але неймовірний "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" влаштовували прес-тур та пообіцяли показати щось цікаве, і я ж думаю ось воно! Місцеві точно знають що є цікавого маловідомого у них в місті...
 
місяць над кривий рогом відвали ніч у місті повний червоний місяць фото ночі україна
 
Але я вирішив ще пошукати інфи.. Погугліл наче, всьо як положено, полазив по туристичних сайтах — ну і знайшов об'єкта 4. Ну, може, п'ять, ладно.
 
І ось перший день промайнув, другий.. четвертий... І я розумію що тут ніяк не 4, а десь по приблизних оцінках 40! Сорок Карл об'єктів які варто відвідати!! Що за диспропорція???
П'ять ВЕЛИЧЕЕЕЗНИХ кар'єрів та їх відвалів з неймовірними краєвидами, які просто варто побачити наживо, що там ті фотки??
 
гопри шахт кривой рог фото міста що подивитись у дніпропетровській області куди піти кривий ріг
 
Гопри шахт (це такі хмарочоси де є спуски в шахти) пронизують місто довжиною в життя і контрастність — бо тут є ВСЕ. Хочеш Урбан, покинуті об'єкти, промисловий туризм?? - Та, будь ласка!
Або ж може природи? Лазурної чистої води? Парки, ботанічний сад, гранітні кар'єри — до ваших послуг!
 
ботанічний сад кривого рогу квіти унікальна природа ландшафт чому варто відвідати кривий ріг
 
Ми й не пишемо про цікаві музеї, будинки культури які місцями стають церквами — дуже цікаво-атмосферними. Що кумедно, раніше радянський союз робив спортзали та склади з храмів, тепер рівновага карми — декілька БК стали церквами;)
 
будинок культури перероблена в церкву кривий ріг архітектура що відвідати у місті куди поїхати дніпропетровська область
 
А як що до чогось ще унікального, якщо ще малувато? Можете прокататись у метро... тільки на трамваї ;)
 
Або от, вчені вважають що тут впав метеорит, і зараз ця місцина заповідник "Червона балка".
Ледь не забув, треба ще побачити взагалі круту і одночасно стрьомну штуку — провалля землі! Це #взагаліщоськапєцякецікаве!!!
 
провалля землі у кривому розі провали шахт фото україна дніпропетровська область що залишається після шахт
 
Ощем що його оце писати довгі тексти, коли треба брати і їхати?! Хапайте квитки на потяг у Кривий Ріг, обирайте що вам до вподоби на find-way.com.ua та ВЙО до REDCITY!
 
І ми теж поїдемо, тижня там облазити все точно замало..
 
цікаві музеї кривого рогу терновська філія краєзнавчого музею фото кривий ріг секелет стародавнє поховання
 
PS Дайте нам тільки часу додати всі нові об'єкти на сайт, самі вже не встигаємо впоратись, тож якщо хочете долучитись до волонтерів та заробляти на круті туристичні штуки, вам сюди - find-way.com.ua/v :D

PS2 Величезна подяка "Інституту розвитку міста Кривого Рогу", Литвинчук Анні та всім залученим в розвитку регіону - дуууже приємно бачити що в нас багато небайдужих людей, яки хочуть розвивати свій регіон та країну в цілому <3
 
пам'ятник козаку кривий ріг статуя козак з бандурою україна памятки козацтву дніпропетровська область
2
Литва - Ісландія травень 2018. Частина 4

Читайте також: