• #FINDWAY

  #FINDWAY

  #NametFEST

 • #NametFEST

  #NametFEST

  #FINDWAY

Що таке #NametFEST?

Loading...

«НаметФЕСТ» - безкоштовний та найбільший туристичний фестиваль від всеукраїнського мандрівного проекту #FINDWAY, який проходить по традиції у пік зорепаду Персеїди!

Програма завжди насичена купою цікавих лекцій від незвичайних мандрівників та блогерів, майстер-класами, спортивними іграми, творчими подіями, історичними локаціями та активностями, й звісно ж - виступами музичних гуртів!

За чотири роки існування фестивалю

200+
цікавих подій та заходів
10000+
мандрівників та туристів
1000+
наметів з усієї україни
100000+
загальний охват аудиторії

В чому ідея фестивалю?

«NametFEST» - це перший в Україні справжній туристичний фестиваль, який має на меті зібрати якнайбільше мандрівників і туристів з усієї України в одному місці. Ми орієнтовані на популяризацію i розвиток українського туризму, поширення ідеї активного та здорового образу життя, саморозвитку та сприянню реалізації творчого потенціалу молоді.

Наш фестиваль цікавій не лише для туристів, а й для людей, які не байдужі до активного відпочинку. За три роки існування фестивального проєкту #FINDWAY фестиваль мав великий успіх та зібрав аудиторію понад 8000 людей, що зробило його найбільшим туристичним фестивалем країни!

ОРГАНІЗАТОР
ПРОЕКТ #FINDWAY

Не таємниця для мандрівників та шукачів пригод в Україні, що пошук цікавих місць для подорожей у нашій країні зводиться до годин на форумах, пошуків звітів та блогів, "гуглення" неінформативних \ неповних \ нецікавих сайтів. Тим не менш, за звичай якісної інформації немає не на українській, не на російській мовах (не кажучи вже про англійську).

Тому у 2013 році зародився наш проект.

Він взяв за мету об'єднати зусилля в систематизації всіх крутих та дійсно цікавих місць України, збору та створенню туристичних маршрутів для пішохідних, вело-, мото-, авто- та водних мандрівок!

Нижче - поїздочка на машині часу

 • Ранній Протерозой - #NametFEST`16

  Ранній Протерозой - #NametFEST`16

  Протерозой тривав від 13 млрд до 14 млн серпнів 2016 років тому. За цей проміжок часу кратони виросли до материків сучасних розмірів. У відповідності до однієї з поширених гіпотез, у протерозої відбулося декілька потужних подій. Найважливішою зміною стала поява багатої киснем атмосфери та винекненя на теренах України туристичного фестивалю #NametFEST.

  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Палеозой - #NametFEST`17

  Палеозой - #NametFEST`17

  Палеозойська ера була першою і найдовшою ерою фанерозою, яка тривала від 12 млн до 13 млн серпнів 2017 років. Під час палеозою з'явилося багато сучасних груп живих істот. Життя колонізувало землю, спочатку рослини, потім тварини. Життя переважно розвивалось повільно. Інколи, однак, відбувались раптові прояви швидкого розвитку, як трапилось з найбільшим туристичним фестивалем країни.

  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Кембрійський вибух - #NametFEST`18

  Кембрійський вибух - #NametFEST`18

  У кембрійському періоді 11—12 млн серпнів 2018 років швидкість еволюції, зафіксована у викопних рештках, збільшилася. Раптова поява багатьох нових видів, типів, форм та подій у цей період називається кембрійським вибухом. Зростання біологічної різноманітності #NametFEST18 протягом вибуху було безпрецедентним і не спостерігалося до цього часу.

  ДЕТАЛЬНІШЕ