Піраміда, Вінниця

3376

Координати: 49.2121551, 28.441329
Тип місця: Архітектура, Унікальні місця
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Облаштована
Доступність для людей з вадами руху: Частково
Піраміда, Вінниця Піраміда, Вінниця Піраміда, Вінниця Піраміда, Вінниця Піраміда, Вінниця Піраміда, Вінниця Піраміда, Вінниця Піраміда, Вінниця Піраміда, Вінниця Піраміда, Вінниця
– 250 тонн чистого граніту у Вінниці?
– що це?
– піраміда – майже єгипетська, щоправда, дещо менша за розмірами.
 
Саме стільки каменю використано для будівництва цього незвичного об’єкта. Знаходиться він поруч із відділенням нетрадиційної медицини воєнного госпіталю. Лікування з допомогою енергії космосу якраз і є одним із таких методів.
 
Одна з цікавих місцин Вінниці, яка вочевидь заслуговує окремої уваги, на перший погляд має зовсім не туристичне спрямування. Однак саме сюди багатьох гостей міста дуже часто приводять вінничани для подиву та лікування.
 
Піраміда має багато загадкових властивостей, якщо вірити написам на лавках, котрими споруда оточена по периметру. З написів можна зрозуміти, що просто сівши поруч з пірамідою можна вилікувати хвороби різних типів.
 
Бути біля піраміди потрібно лише у визначений час – лише тоді буде результат лікування.
Години лікування
Меридіан №3 – це нирки. Тут же вказано години – 17:00-19:00. Це означає, що саме в такий час хворому найкраще лікувати нирки. Меридіан №7 відповідає за найбільш важливий орган-серце. На цьому місці найбільший лікувальний ефект матиме вплив космічної енергії з 11-ї до 13-ї години. Так само на місці вказані години лікувальних сеансів для інших органів людини.
 
Які гарантії лікування
На вершині споруди височіє православний хрест. Досі жоден із пацієнтів на процедуру не жалівся. Хоча і диво-зцілень від неї не зафіксовано.
 
Як дістатися до загадкового місця лікування?
- маршрутним таксі №22А \ 13А \ 17Б.
- трамваєм зупинка вул. Зодчих №1 \ 3 \ 5;
- тролейбусом зупинка вул. Зодчих №12 \ 13 \ 14;

Автор: Марина Ковальчук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support