Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове) Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове) Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове) Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове) Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове) Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове) Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове) Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове) Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове) Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове)
Коробові хутора – курорт який знаходиться у селі Коропово. Коробові хутора мають велику кількість легенд, які, в першу чергу, пов’язані з Козачою горою.

Козача гора - це висока круча, висотою десь 60 метрів, що знаходиться на південь від Коропово та здіймається на Сіверським Донцем.
За легендами, саме на Козачій горі жив Змій Горинич, якому приводили у жертву дівчат. І саме тут і відбувся бій між Змієм та Микитою Кожум’якою. Також саме тут розташовувався козацький Свято-Миколаївський монастир, що був останнім центром волелюбного козацтва. Він був знищений одразу після того, як була ліквідована Запорізька Січ, так як в ньому ховалися бігли козаки. Зараз гора називається саме на їх честь, і в честь цього на ній поставили пам’ятний хрест.
 
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support