Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове)

30543

Координати: 49.5841737, 36.3528371
Тип місця: Мальовнича природа, Пам'ятники\Пам'ятки, Панорами\Краєвиди
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Облаштована
Доступність для людей з вадами руху: Не облаштовано
Цікавість: Загальна
Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове) Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове) Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове) Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове) Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове) Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове) Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове) Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове) Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове) Козача гора, Коробові хутора (Гомільшанські ліси, Коропове)
Коробові хутора – курорт який знаходиться у селі Коропово. Коробові хутора мають велику кількість легенд, які, в першу чергу, пов’язані з Козачою горою.

Козача гора - це висока круча, висотою десь 60 метрів, що знаходиться на південь від Коропово та здіймається на Сіверським Донцем.
За легендами, саме на Козачій горі жив Змій Горинич, якому приводили у жертву дівчат. І саме тут і відбувся бій між Змієм та Микитою Кожум’якою. Також саме тут розташовувався козацький Свято-Миколаївський монастир, що був останнім центром волелюбного козацтва. Він був знищений одразу після того, як була ліквідована Запорізька Січ, так як в ньому ховалися бігли козаки. Зараз гора називається саме на їх честь, і в честь цього на ній поставили пам’ятний хрест.
 
Олександр, 22.05.2020
Яким чином із села Коропове зробили "коробові хутора" - це лише харків'янам відомо, мабуть...
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (3)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support