#FINDWAY Чорногірський маршрут Карпат: Дземброня - Піп Іван - Говерла - Петрос - Кваси jQuery( document ).ready(function() { jQuery(".magnific_popup").magnificPopup({ type: "image", enab.. Product #: 3 based on 0 reviews

Чорногірський маршрут Карпат: Дземброня - Піп Іван - Говерла - Петрос - Кваси

Розробник: #FINDWAY
Тип маршрута:
Пішохідний
Тип поверхні:
Земля/Бруд
Тривалість:
Похід на 3+ днів
Тривалість: 5 днів, 4 ночівлі. Довжина маршруту 58 км.
 
День 1.
На старті маршруту можна купити в магазині хліб або попити водичку з джерела. За цей день потрібно пройти 8 км, також буде 750 м набору висоти. Ночувати краще на полонині Менчул. Перші 2 дні потрібно буде підійматися на хребет Чорногірський до гори Петрос.
 
День 2.
Продовження підйому на гору Петрос. Види ставатимуть все більш чарівними. У погану погоду на Петрос не варто підніматися, і краще йти вас на траверс гори, в результаті вийде трохи більше, але зате майже по прямій. Ночувати краще під горою Петрос з дуже красивим видом.
У цей день потрібно буде пройти 8 км і набрати 750 м висоти.
 
День 3.
Підйом на Говерлу. Потрібно буде пройти 5 км майже по прямій і почнеться підйом на Говерлу. Підйом буде з набором 500 м. Після Говерли будуть невеликі перепади висот до 100 м і ночівля на найбільш високогірному озері України - Несамовите. У цей день потрібно буде пройти 12 км.
 
День 4.
Підкорення двотисячників. День насичений з приголомшливими видами. Ми в серці Чорногорського хребта.
Будемо йти по хребту, майже по прямій. На шляху потрібно буде підкорити гору Ребра, гору Гутин, гору Томнатик і гору Бребенескул. Перепад висот незначний. Трохи нижче нас, промайне озеро Бребенескул. До вечора має бути сходження на гору Піп Іван Чорногірський на якій ви побачите залишки старої польської обсерваторії Білий Слон. Ночуєте в 3-х км від гори.
Мабуть, це буде найдовший перехід - 18 км. Набір висоти на гору Піп Іван буде всього 200 м.
 
День 5.
Спуск в Дземброню. У цей день належить тільки спуск. По дорозі можна буде поїсти чорниці, малини, і побачимо невеликі водоспади Дземброні.
 
distance duration avg. speed trackpoints trackpt. distance
54.7 km 05:28:06 10 km/h 662 82.61 m
altitude range lowest point highest point uphill downhill
1504 m 540 m 2044 m 2846 m 3104 m
 
Завантажити у форматі .GPX: Chornogora_Mountains_ru.gpx
Деталі маршрута
Довжина маршруту 58км
Додаткова інформація
Вода на маршруті Є
Маркування маршруту Є
Підходить для сім'ї Так
There are no reviews for this product.
Написати відгук
BadExcellent
Facebook comment