Парк Горького, Харків Парк Горького, Харків Парк Горького, Харків Парк Горького, Харків Парк Горького, Харків Парк Горького, Харків Парк Горького, Харків Парк Горького, Харків Парк Горького, Харків Парк Горького, Харків Парк Горького, Харків Парк Горького, Харків Парк Горького, Харків Парк Горького, Харків Парк Горького, Харків Парк Горького, Харків Парк Горького, Харків
Історія парку Горького почалася ще у XIX столітті, коли парк ще був названий Миколаївським. І через те, що він знаходився далеченько від міста, за ініціативи місцевих органів влади мав би бути місцем для кінних прогулянок. Окрім того, заохочувалось саджання дерев, і, завдяки небайдужим містянам площа парку з 1895 року до 1907 збільшилася в 2.5 рази.

З приходом радянської влади до Харкова парк змінив своє ім’я на «Комунальний». Спочатку парк намагалися знищити, але 1930-ті роки стали для парку часами разючих змін: там проклали тролейбусну й залізничну лінію, відкрили Зелений театр і перші атракціони. Потім, у часи Другої світової війни, усі надбання парку «канули у воду», і лише у повоєнні роки парк почав відроджуватися. 1971 року було прокладено канатну дорогу, протяжністю 1387 метрів. Функціонує вона й досі. Подорож на канатній дорозі – чудова можливість помилуватися красою Саржиного Яру, Ботанічного саду і районом Павлове Поле і дістатися парку, який з 1930-тих років носить ім’я письменника Максима Горького.

Зараз у парку функціонує до сорока атракціонів, серед яких найвище в Україні колесо огляду, сорокаметрова «Башта падіння», двадцяти восьмиметрова ланцюгова карусель, водна гірка й багато іншого. Паркова зона ідеально поєднує у собі місце активного відпочинку для дорослих, веселих розваг для дітей і спокійного релаксу після важкого робочого дня чи тижня.
 
Як дістатись!?
Якщо ви хочете провести незабутні вихідні в «українському Діснейленді», як цілком заслужено називають парк Горького, ви можете піднятися пішки зі станції метро «Університет» по вулиці Сумська близька 2 км.
Атракціони з 10:00 до 22:00 у вихідні й святкові дні, у робочі дні вони закриваються на годину пізніше. Канатна дорога працює щоденно, окрім 1 січня з 10:00 до 19:00. Сам парк починає роботу з 05:30 й «поринає у сон» о 23.30.
Бажаємо вам вдалої подорожі!
 
Координати: 50.0165366, 36.2462139
Автор: Єлизавета Кравченко
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (3)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support