Ведмедик (магазина солодощів Жоржа Бормана), Харків

4419

Координати: 49.9910358, 36.2322342
Тип місця: Архітектура, Незвичайний ресторан
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Не облаштована
Доступність для людей з вадами руху: Частково
Ведмедик (магазина солодощів Жоржа Бормана), Харків Ведмедик (магазина солодощів Жоржа Бормана), Харків Ведмедик (магазина солодощів Жоржа Бормана), Харків Ведмедик (магазина солодощів Жоржа Бормана), Харків
Історія
“Ведмедик” - магазин солодощів, де продається продукція від Харківської бісквітної фабрики. Він знаходиться в історичній частині Харкова на площі Конституції та є частиною торгової мережі “Бісквіт-Шоколад”. Його відкрили 120 років тому, завдяки зусиллям архітектора Михайловського. Цей магазин належав компанії “Жорж Борман”, яка на території Росії була відома з ХІХ століття. Оформлення магазину було виконано в стилі “єлисеївського ампіру” (від назви продуктових магазинів братів Єлисеїв м. Москви та Санкт-Петербургу). Інтер’єр створювався харківським майстром Москаленко.
 
Не дивлячись на процеси націоналізації та переходи магазину у володіння різних фабрик, він зберігав свій профіль, не зраджуючи найкращим традиціям. У 1929 році над магазином побудували консерваторію, яка зараз називається Харківським національним університетом мистецтв імені І. П. Котлерявського.
 
Сучасність
У 2018 році магазин успішно пройшов перевірку “Ревізора” і отримав знамениту табличку, яка є додатковою гарантією якості продукції. Тож, коли будете в Харкові, не забудьте відвідати магазин, адже різноманіття товарів вас, безсумнівно, здивує. Магазин працює щодня з 8 ранку до 8 вечора і досі є популярним серед харків’ян та гостей міста.
 
Автор: Єлизавета Кравченко
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support