Статті та блог туристичного проєкту #FINDWAY

Хто ми Є!?

THE #FINDWAY project

 Не таємниця для мандрівників, шукачів пригод та навіть фотографів України, що пошук цікавих місць в нашій країні зводиться до шебуршиння форумів, звітів з мандр інших людей, "гуглення" по типу "що можно подивитись\цікавого у Харкові". Але все одно за звичай інформації толком ніякої нема не на украінській, не на російські мові (не кажучі вже про англійську). А якщо захочеться знайти якийсь вело-маршрут, чи то байдарочний, то то взагалі ховайся:)

Тому з'явилася ідея об'єднати зусілля в систематизаціі всіх крутих та цікавих місць України, збору та створенню маршрутів для пішохідних, вело-мото-авто маршрутів, короче кажучі все що може допомогти мандрівникам подорожувати Україною (у тому числі закордонним мандрівникам).

 

Так був створений всеукраінській проект "FindWaY project", тожбо Ради Вас вітати на нашому проекті!

Ідея

Ідея цього проекту дуже проста - збір та організація зручного доступу до цікавих місць та маршрутів нашоі батьківщини України!:-)

Місія

Зібрати в одному місці Всі цікаві місця, від парків до покинутих заводів та від храмів до мальовничіх місць. Також важливою частиною є збір та створення цікавих маршрутів, починаючі від пішохідних і закінчуючі водними туристичними "шляхами".

Ціль

Запровадити можливість вільного та зручного доступу до цікавих місць і туристичних маршрутів Україною як для украінців, так і для закордонних туристів!

img-04

P.S. Сайт активно розвивається та заповнюється, але ж щоби додати всі круті місця і маршрути нам необхідна Ваша допомога! Тожбо пишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ми будемо раді разом з Вами відкривати туристичну, цікаву та барвисту нашу країну!

 

НАПИСАТИ НАМ!

0