Художньо-меморіальний будинок-музей Іллі Рєпіна, Чугуїв Художньо-меморіальний будинок-музей Іллі Рєпіна, Чугуїв Художньо-меморіальний будинок-музей Іллі Рєпіна, Чугуїв Художньо-меморіальний будинок-музей Іллі Рєпіна, Чугуїв Художньо-меморіальний будинок-музей Іллі Рєпіна, Чугуїв Художньо-меморіальний будинок-музей Іллі Рєпіна, Чугуїв Художньо-меморіальний будинок-музей Іллі Рєпіна, Чугуїв Художньо-меморіальний будинок-музей Іллі Рєпіна, Чугуїв Художньо-меморіальний будинок-музей Іллі Рєпіна, Чугуїв Художньо-меморіальний будинок-музей Іллі Рєпіна, Чугуїв Художньо-меморіальний будинок-музей Іллі Рєпіна, Чугуїв Художньо-меморіальний будинок-музей Іллі Рєпіна, Чугуїв Художньо-меморіальний будинок-музей Іллі Рєпіна, Чугуїв Художньо-меморіальний будинок-музей Іллі Рєпіна, Чугуїв video
Меморіальний музей розташований в будинку часів військових поселень, де з жовтня 1876 до вересня 1877 року жив Ілля Рєпін з сім'єю. Основна увага в експозиції меморіального музею надана чугуївському періоду в житті і творчості І.Ю.Рєпіна, а також тісним зв'язкам художника з Україною.

Перші спроби організації музею Іллі Рєпіна на батьківщині були зроблені ще у 1914 році колиз такою ініціативою виступила громадськість Чугуєва та Харкова. Влада намітила будинок під музей та виділила кошти на його придбання, але з початком Першої світової війни це відійшло на другий план.

Друга спроба будівництва музею була здійснена у 1936 році. Була проведена велика робота зі збору інформації про родину художника, його дитячі та юнацькі роки. Але знову на заваді став початок війни. У 1941 році роботи були зупинені, а зібрана колекція втрачена.

Художньо-меморіальний музей І. Ю. Рєпіна було створено 3 серпня 1969 року згідно Постанови Ради Міністрів УССР № 2240 від 14 травня 1968 року. Перших відвідувачів меморіальний дім-музей прийняв 3 серпня 1969 року напередодні 125-ої річниці з дня народження художника
 
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support