Вся офіційна інформація про найбільший туристичний фестиваль України від #FINDWAY

#NametFEST'2019

НаметФест 2019 року відбуватиметься по традиції у пік зорепаду Персеїди 09-11 серпня,

тож залишилось зовсім трошки.. ⛺Вся актуальна інформація про #FINDWAY фестиваль ТІЛЬКИ тут на сайті й у наших соцмережах:ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

expert магазин туристичного спорядження

Найкращі товари для туризму та активного відпочинку від топових виробників Fjord Nansen та Primus, і все це за найкращими цінами саме в цьому магазині! Не зволікайте!

Офіційні Партнери

Лого зміївського району

При підтримці

Голови Зміївської районної державної адміністрації, депутата Харківської обласної ради Віталія Кошеленка 

Міністерство Культури України

100 пудов туристичне харчування

100 пудів

Якісне туристичне харчування на будь-який смак, від готових наборів та натуральних продуктів до пакетів швидкого приготування

Топ дев'ять причин

Чому варто відвідати #NametFEST


Мандри

Таааак, це те про що ти завжди мріяв! Але море й гори вже приїлись?
Тоді зривайся з місця та мчи на #НАМЕТФЕСТ цього палкого літа 2019!
І ти почуєш сотні цікавенних історій мандрівників із усієї України (а може й світу), отримаєш тищу порад у дорогу з наплічником, а також сто тищ точок на карті, куди варто йти/їхати/бігти одразу після фестивалю. Отже, мандри тебе захоплять!

Безкоштовний

Ми знаємо, що сьогодні жити, то капєц яка дорога насолода. Саме тому на #NametFEST незмінно безкоштовний вхід, безкоштовно ставити намет, безкоштовно палити багаття (згідно правил безпеки), безкоштовно слухати музику, безкоштовно лекції, безкоштовно фоткатись (наші волонтери-фотографи постійно ловлять гарні кадри, заглянь у галерею), безкоштовно питна вода, безкоштовно викидати сміття та ще багато фану безкоштовного, яскравих емоцій і подарунків. Просто кайфуй і надихайся!

Нові навички

Йоу! Обожнюєш саморозвиток і вдосконалення власних навичок? Тоді ти якраз натрапив на фестиваль, де кожну годину будеш мати майстер-класи, тренінги. Не переживай! Усе буде легко, доступно, неформально та цікаво. Пакуй рюкзак і гайда з нами на #НАМЕТФЕСТ


Зорепад

Відомо, що під час падіння зірки люди не встигають загадати бажання. Але ми готові шокувати тебе! Складай список бажань і під час фестивалю ти матимеш усі шанси не провтикати падіння зірки.
І по секрету розповідаємо...у нас на локації будуть читачі зірок із телескопами! Так-так, мрії мають ставати реальними!

Ніч в наметі

Ти цілісінький день веселишся, гуляєш, ввечері готуєш смачну вечерю на вогні. А далі... Далі тебе чекає намет, спальник, каремат і найкращий сон після активного дня. Ти будеш часто згадувати та всім друзям розповідати як круто спати у наметі!

Музика

Ти обожнюєш музику? Любиш танцювати? Співати?
Тоді цей фестиваль для тебе та про тебе, бо музики тут десять годин на добу. КАРЛ, цілих ДЕСЯТЬ! Можеш співати, танцювати, стрибати, горлати та нові гурти відкривати.
Обіцяємо, що ввечері ти будеш двіжувати!


Нові друзі

Це як окремий бонус плюс фестивалю #НаметФест. У 2018 люди знайомились ще за годину-дві до початку, хтось зустрічався на вокзалах Харкова, а ще у поїздах далекого сполучення збирались цілі компанії. Під час фестивалю людей не зупинити, усі спілкуються та планують подорожі разом, готують їжу, співають пісні, грають та веселяться. Ти тооочно привезеш з фесту чудові знайомства.

Цікаві знання

Одразу скажемо, що парти не завозимо, вчитись не пропонуємо. Тільки реальні життєві ситуації усіх туристів, варіанти використання обладнання, секретні нетуристичні тропи, танці, йога, масажі, створення себе нового та самовдосконалення чекає на кожному кроці. Нудно не буде, кожен знайде щось до душі.

Фан

Літо у нас асоціюється з пляжними розвагами, багаттям і теревенями до ночі.
Але на НАМЕТФЕСТ ти отримаєш набагато більше. Тебе охоплять сумніви, тебе будуть розривати на дві чи три сторони наші можливості відірватись від землі (інколи у прямому сенці цього слова). Обіцяємо, що кожен зможе відірватись на повну та трохи більше.

Прокатитись у машині часу

Ранній Протерозой - #NametFEST`16

Протерозой тривав від 13 млрд до 14 млн серпнів 2016 років тому. За цей проміжок часу кратони виросли до материків сучасних розмірів. У відповідності до однієї з поширених гіпотез, у протерозої відбулося декілька потужних подій. Найважливішою зміною стала поява багатої киснем атмосфери та винекненя на теренах України туристичного фестивалю #NametFEST.

Палеозой - #NametFEST`17

Палеозойська ера була першою і найдовшою ерою фанерозою, яка тривала від 12 млн до 13 млн серпнів 2017 років. Під час палеозою з'явилося багато сучасних груп живих істот. Життя колонізувало землю, спочатку рослини, потім тварини. Життя переважно розвивалось повільно. Інколи, однак, відбувались раптові прояви швидкого розвитку, як трапилось з найбільшим туристичним фестивалем країни.

Кембрійський вибух - #NametFEST`18

У кембрійському періоді 11—12 млн серпнів 2018 років швидкість еволюції, зафіксована у викопних рештках, збільшилася. Раптова поява багатьох нових видів, типів, форм та подій у цей період називається кембрійським вибухом. Зростання біологічної різноманітності #NametFEST18 протягом вибуху було безпрецедентним і не спостерігалося до цього часу.

Напишіть нам

Якщо у Вас є будь які питання Ми будемо раді допомогти Вам! Для цього скористайтеся нашими соціальними мережами або формою на сторінці "Контакти"

З питань партнерства та співпраці: +38(098) 822-4862
Головний координатор #NametFEST2019:+38(063) 648-2753