СТАТИ ПАРТНЕРОМ

Пропонуємо взяті участь найбільшому туристичному фестивалі #NametFEST!
За чотири роки існування фестивалю #FINDWAY ми:

200+
цікавих подій та заходів
10000+
мандрівників та туристів
1000+
наметів з усієї україни
100000+
загальний охват аудиторії

Заявіть про себе!

В цьому році саме Ви можете стати частиною фестивалю космосу, мандрів та пригод FINDWAY #NametFEST!

За підсумками успішно проведених фестивалів, NametFEST є найбільшим туристичним фестивалем в Україні та продовжує кожен рік збільшувати свою аудиторію туристів та шанувальників активного відпочинку!

"Ми будуємо партнерство тільки по технології WinWin - виграє кожен! Бо це і є самий ефективний шлях розвитку як суспільства, так і бізнесу"

Микола Грім
Засновник проекту #FINDWAY та #NametFEST

ПАРТНЕРСТВО З #FINDWAY


Працюючи над фестивалем ми завжди орієнтовані на розширення партнерської співпраці, і хочемо розділити наш успіх з однодумцями – організаційними, інформаційними, творчими та фінансовими партнерами. Тож ми пропонуємо:

 1. Включення Вашої організації до складу партнерів фестивалю;
 2. Надання місця для розташування промо-продукції, проведення тематичних заходів, якщо вони відповідають формату фестивалю;
 3. Розміщення вашого логотипу, а також інформації про вашу організацію на всіх наших ресурсах (Офіційний сайт проекту FINDWAY та фестивалю NametFEST (біля 10к відвідувачів/міс), Facebook група та зустріч (біля 2к) Instagram (8к+), YouTube (1к+);
 4. Можливість встановлення ваших власних інформаційних банерів на локації фестивалю;
 5. Інформаційну та промоційну підтримку для Ваших проектів;
 6. Інші можливості, які можуть бути обговорені додатково :)

3 ВАРІАНТИ

партнерства

Iнформаційне партнерство

Запрошуємо до взаємної інформаційної співпраці ЗМІ, журналістів, блогерів та інших медійних партнерів

Фінансове партнерство

Приєднавшись до однієї з партнерських програм Ви заявите про себе на найбільшому туристичному фестивалі України!

Oрганізаційне партнерство

Запрошуємо до співпраці організації, які допоможуть нам в підготовці та проведенні фестивалю

Фінансове партнерство

Ви можете приєднатись до однієї з партнерських програм, тим самим стати частиною найбільшого туристичного фестивалю України.

Разом ми матимемо змогу зробити фестиваль ще більш яскравим, динамічним та корисним для наших гостей. Ще  більше людей матимуть змогу відчути неймовірну атмосферу туризму, стануть більш активними, а значить здоровими та щасливими.

Приймаючи участь у нашому фестивалі, ви в черговий раз доведете, що в нашій країні люди та бізнес не байдужі до спорту, здоров'я нації та активному способу життя.

Висилайте Ваші пропозиції на нашу електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Інформаційне партнерство

Запрошуємо до інформаційної співпраці ЗМІ, журналістів, блогерів та інших медійних партнерів, зацікавлених у висвітленні важливих культурних заходів. Ми будемо раді співпраці, освітленню та розвитку громадських ініціатив.

Про Ваші пропозиції пишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Oрганізаційне партнерство

Запрошуємо до співпраці організації, які допоможуть нам в підготовці та проведенні фестивалю.

Організаційно-технічне

Ви можете надати нам продукт або послугу на партнерськи засадах, якщо вони відповідають тематиці фестівалю та його потребам.


Що це може бути:

 • спорядження та інвентар для встановлення наметового містечка
 • обладнання для проведення концертної программи
 • транспортні послуги
 • послуги в забезпеченні харчування на фестивалі
 • поліграфічні послуги
 • інший продукт та послугі, які відповідають потребам фестивалю

Програмне партнерство

Ми прагнемо зробити наш фестиваль ще більш цікавим та динамічним, розширити нашу аудиторію та залучати до участі однодумців.


Тож ми раді запросити до співпраці туристичні, спортивні та творчі організації, які допоможуть нам в розробці розважальної, творчої, наукової на концерної программі фестівалю. 

Якщо у нас єдина мета та схожа тематика, будемо раді до реалізації спільних проектів. Ми завжди відкриті до творчих пропозицій!

Про Ваші пропозиції та можливості взаємовигідного партнерства пишіть на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми у соціальних мережах