Великі подорожі починаються з першого кроку.

 first-step find-way мандри подорожі туризм Україна

Ми всі любимо і хочемо мандрувати! Але куди їхати? Єдиної бази цікавих місць нажаль в Украіні нема, ні російською ні украінською, не кажучі вже про англійську...

Тому ми вирішили (так як самі є мандрівниками) нарешті вирішити цю проблему!

Ми хочемо зібрати в одному місці все круте що є в кожному місті, районі, області нашої країни. Ми хочемо щоби кожний з Вас не лазив годинами по форумам в пошуках якихось прикольних місць, цікавих вело-, мото-, пішохідних маршрутів. Чи приіхавши в якесь нове місто ходити шукати що і де там є цікавого. Ми хочемо запровадити зручний доступ до туристичних маршрутів всіма містами України не тількі українською або російською мовами, але і англійською, щоб гості інших країн мали змогу насолодитись барвами наших міст шляхом додавання англомовної версії сайту з описом всі цікавеньок нашого з Вами дому.

Але перш за все цей сайт допоможе і нам, мандрівникам України, не тількі в пошуках цікавих місць і маршрутів, але і розкаже новини та корисну\цікаву інформацію про туризм, поділиться різними лайфаками, відосами та передачами, дасть інструменти та базу знань для того щоб подоружавати не тількі в Украіні, а і в цілому світі! Тожбо, станемо туристичним сайтом №1 в Україні! Вйо!:-)

цікаві місця маршрути Львів Луцьк Івано-Франківськ

P.S. Для тих кому сподобався ідея - долучайтесь!! Бо тількі мандрівники знають круті місця в їхньому "середовищі"=)

Додавайте місця (кнопа праворуч), інформацію (в деталях того чи іншого місця\маршрута), або пишіть, будь ласка, нам на This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.! Всім добра!!

250

 za-svitancom logo

0
10 Лайфхаків каучсерфінгу, які допоможуть не плати...