#FINDWAY to Moldova! Перший епізод. Перший великий старт.

FINDWAY to Moldova travel odesa episode 1

Старт стартів

Ранок. Яке-попало пакування по принципу "відкритий мішок і закидання туди речей які можуть знадобитись". Вощєм, як завжди;))

Потім офіс, робота, перепакування в офісі на роботі. В мене це вже відпрацьована схема, коли хочеться подорожувати, не витрачати жодної хвилини, тож з офісу одразу в мандри, з мандрів пряміком в офіс, такий собі перевалочний пункт. Саме ще тому було вирішено відрізок до Одеси не їхати автостопом, щоб зекономити більше часу на Молдову і західну Україну:)

Це була моя перша мандрівка на такий довгий проміжок часу. Але впринципі я взагалі не парився, навпаки хотілось швидше поїхати. Головне що найнеобхідніше було зібране, спальник\намет\трошки речей\трошки грошей, це все що мені було необхідне. В Одесі планував ще купити собі новий каремат, а саме самонадувний Mammut, здебільшого із-за того що займав мінімум місця і був по дуже серйййозній знижці;)))

Тож на шляху з роботи до метро я зустрів Ололошку, а в метро ми зустріли нашого третього мандрівника!

minions travel findway train odessa kharkiv

 Вері мені сєнькью фо соу спешл презент ту Юля!;)

 

Дуже дивно було йти і все знімати. Типу ти повинен був не забувати що тим хто буде дивитись відео-блог треба бачити послідовність подій, а не відірвані шматки подорожі, типу був в Харкові, а тут тобі вже ля і море раптом. Тож ми йшли і знімали. На виході за всю подорож було назнято просто КУПА всього, навіть завелика купа - десь приблизно 220 Гб відео-матеріалу... І це ж все треба було обробити! Але про це згодом;)

подорожі в одесу автостоп файндвей молдова

 

Ми були повністю готові, налаштовані, та завантажені в потяг, де з нами по сусідству в одному плацкарт-купе опинилася ще одна Юля.

Що цікаве, так це як іноді місто\країна\світ іноді здаються величезними, і потім як хутко вони можуть стиснутись до розмірів села;)) Якось так і вийшло з нашою новою знайомою. Чому це так спитаєте Ви? А фіг його чому, але кількість загальних знайомих перевищувала все що можна було перевищувати, і головне це було починаючи від різних Activity People з Харкова, у тому числі з мого улюбленого ФРІ, і закінчуючи знайомою дівчиною друга з нашого під'їзда, з якою вони вчилися в одній школі... Короче це був вибух мозку;)

путешествие в одессу молдову вокзал друзья

 Як то кажуть, "Случайности не случайны", бо ми й досі дружимо з цією сонячною людинкою:)

 

Паралельно ми вирішили повчити молдовську мову, яка в більшості своєї, як ми згодом зрозуміли, є румунською мовою. Але знання тої мови, хочаб базових слів, тре було спочатку дізнатись. Частину з них мене вже спробувала навчити Надя, мулцамеск їй, частину ми спробували загуглити гугл перекладачем, але ця спроба трошки провалилася (на відео побачити чому) :D

Доволі швидко, під гуркіт колес ми дісталися Одеси, де в дорозі я потрошку вчився знімати відоси, налаштовувати фот, і таке інше.

фото путешествий поезд плацкарт

ночной вокзал кременчуг поезд

 

Рано зранку ми провели Юлю, яка доречи планувала на ФРІ табори (якщо у Вас буде така можливість, завітайте обов'язково), а самі відправились на хату, де згодом взяли велосипеди і дууууууууууууууууже смачно катанули під пекучим сонцем південної перлини нашої батьківщини!

Тож, ось перший змонтований епізод подорожі до Молдови. Як-то кажуть лайкайте, підписуйтесь на файндвей, репостіть, і робіть зранку зарядку;)))

 Тож початок був покладений, готовність до пригод і нових вражень заряджений:)

Далі буде... =Р

 

А все выпуски видео-блога с этого веселого путешествия Вы можете посмотреть на нашем ютуб канале: https://www.youtube.com/c/findwayua >:) 

(вері мені сєнькью фо соу спешл презент ту Юля!;)
0
FINDWAY to Moldova, Ep/2 - Донна Люция :3
#FINDWAY to Moldova! Перший тізер до подорожі довж...

Related Posts