Canal area, Vilkove river streets

4722

Coordinates: 45.3994293, 29.5990562
Type of place: Unique places, Flooded objects, Island
Entrance: Free
Parking: Absent
Accessibility for people with disabilities: Partly
Canal area, Vilkove river streets Canal area, Vilkove river streets Canal area, Vilkove river streets Canal area, Vilkove river streets Canal area, Vilkove river streets Canal area, Vilkove river streets Canal area, Vilkove river streets Canal area, Vilkove river streets Canal area, Vilkove river streets Canal area, Vilkove river streets
Назар, 05.11.2020
Вилкове - гарне містечко, котре знаходиться на півдні України і розташоване на воді, нагадує Венецію, тож інколи це місто називають «Українська Венеція». Тут можна поїздити на катерах, милуватися берегами Дунаю та каналами цього міста.
Опис м. Вилкове
Вулиці у Вилкове звуться - єриками. Вони є залиті водою від порога до порога. Мальовничі місти і кладочки прозодять через дивовижні вулички. Отже, головний вид транспорту - є човни. Моторні, чи“гондоли”, керуються, котрі за допомогою довгого весла.
Також, у Вилкове можна поїхати за полуницями, які червоніють тут майже цілий рік.
Незабутня подорож у Вилкове вам не забудеться. Катаючись на дунайських водах, ваш човен пливтиме вздовж Білгородського каналу – центральної вулиці Вилкового. А навколо – красива та неймовірна природа Дунайського біосферного заповідника, який оточує місцеві плавні, озера та лимани. Нижче Вилкове розташовано найцікавіша частина заповідної території – вторинна дельта Кілійського рукава Дунаю.
Історія
У минулому тут проживали козаки. Опісля того, як Запорізька Січ була зруйнована запорізькі козаки почали оселюватися на придунайські території. До таких поселень входило Вилкове. Його так назвали козаки внаслідок подібного до вил розгалуження Дунаю.
Переважно у Вилкове основним родом діяльності була риболовля. Також цим займалися козаки і об’єднювалися в рибальські групки.

Як дістатися?
Сюди можна добратися з м. Одеса. Тут регулярно їздять автобуси. Проте їхати далеко – понад 200 км. Але, у містечку вас приємно та гостинно зустрінуть та запропонують нічліг у будинках. Для більш вибагливих туристів чекає місцевий готель, котрий зветься «Венеція». Крім екскурсії єриками(вулиці), варто відвідати місцевий музей.

Write a comment for this product!
Name
E-mail
Please write comment
Rating for product
Captcha *
Interesting places of this region (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support