Статті та блог туристичного проєкту #FINDWAY

СвэткаКругла докатує Індію: Столиця ІТ, візиту індуса №1 і подарунок моря ;)

бангалор бенгалуру город місто індія лев парк
І ось, подолавши цілий квест з купівлі квитка на автобус до Бенгалору (нас таки спіймала повна відсутність квитків на потяг), пізно ввечері ми знаходимо наш, увага, плацкартний автобус.
 

Суть плацкарто-буса проста як само битіє, і в цей же час жесть яка зручна - це був нічний автобус з ліжками замість сідушек. Тобто все як в плацкарті, тільки всі ліжка вздовж: подвійні (обережно з ними, можете спати то з незнайомцями;), і однушкі.

Це було реально круть, і я задумався чого в нас такого немає?

автобус плацкарт индия індійські атобуси нічні ліжка

Тож нашим новим містом був Бенгалоре - ІТ столиця Індії, і мабуть найбільш чисте та "західно"-подібне місто. Навіть на автобусах є номери маршрутів (так, в більшості міст вони просто відсутні як винахід).

каучсьорфінг індія хости супер

Нашим хостом був вкрай крутий чувак, з друзями якого ми позавісалі в барі, а вдень подосліджували парки і дуже крутий ಇಸ್ಕಾನ್ ದೇವಸ್ಥಾನ ಬೆಂಗಳೂರು. Всім раджу там побувати - і Крішнє помолишся (без варіантів), і погодують від пузякі (безкоштовно;)

іскон теспл храм де годують безкоштовно всіх

Вощем ISKCON Temple топове місце, а Бенглор - місто де можна відпочити від Індії, всім раджу.

місто бенгалоре ІТ столиця індії

Менше з тим, швидкість, з якою Кілька хотів доплисти до Пудучеррі, вимірюється тільки масштабом події - мені написав чувак в Каучі і запросив на весілля! Весілля, Карл, Індуське!

пудучеррі узбережжя колони

Але череда фейлів з потягами і оцим усим продовжувалась, де весілля починалось скажемо о 9, а потяг прибував тільки о 9 з хвилинами.. Ще й місце весілля десь на краю світу. Всі спроби опинились марними. і у нас не вийшло одружити індусів.

вулиці бенгалуру

Зате вийшло майже зустріти індуса №1 - Прем'єр міністра який мав приїхати у Пудучері. тому абсолютно все місто було увішано його портретами у стилі: головний і багато-багато головьошик рандомного планктону з міністрів і такого-всякого.. Фоточек нема, буду на ютубч канале ;)

графііті індія баенгалоре

Виглядало це фєєрічно - це якщо представити передвиборчі компанії у нас в країні, тільки всюди один чувак і все це ще помножено десь на 100500. Та в гарних традиціях, транспорт із-за цього не ходив, тому ми пішки матросілі фіг зна куди до нашого хоста.

узбережжя східної індії інійскбий океан пудучеррі

Хост був кайфовий, майже крайній дім до океану, але... Коли ми прийшли, не змогли йому додзвонитись, а вся інформація як знайти дім була приблизно така: "Там от поворот-поворот, там побачити високий паркан - от його треба перелізти."

Як перелазили побачити у нас на YouTube, підписуйтесь: https://www.youtube.com/c/findwayua/ ;)

мертва черепаха індійський океан

Ну а ми такы: Всмислє перелізти?! Ми походили навкруги, пошукали ворота які можна було б перелізти. один навіть був з деревом, але за воротами опинились тільки хащі, тож ми просто чекали, дрімаючи під лодками з видом на океан..

А потім ми ще знайшли черепашку. Нажаль вона була не ніндзя, раз була мертва, але все одно ВЕЛИЧЕЗНА!!

ніндзя черепашка індійського океану

І ось нарешті я дістався останнього міста подорожі по неймовірній Індії - Ченнай.

нічний ченнай столиця східної індії

Це місто для мене було сукуптністю всієї країни - і треш, і цивілізація. Або можливо якоїсь ностальгії по цій контрастній, але такій добрій та відкритій країні.

индийские храм фотографии файндвей блог індія

Або можливо це дивне відчуття з'являлось від того, що за два місяця я вже був майже індусом, та вже абсолютно спокійно орінтувався що де й як (у протеріч отому шокованому тєльцу в Нью-Делі, яке було трошкі ахрєнєвшеє від всього навколо;)

храми в ченнай фото іудаїму

Тим не менш місто чарувало: від неймовірного хоста, до якихось маленьких схованих локацій як-то якийсь величезний храм на колесах припаркований біля іншого храму, та неочікуваних подарунків океану у вигляді двох статуй, яких принеслі хвилі - кольорового та золотого індуського божества Ґанеши.

ганеша божество подарунок з океану

Я чесно - бачив у цьому такий значище! Ви не подумайте, скільки не духовний скільки презент від Індії, і як тільки не хтів їх забрати та відправити в Україну.. Але бляха - вони були величезні і тяжилєнні!! Я і так, і сяк, і зрозумів що фоточек вистачить ;)

узбережжя ченнай індія статуя фото

Але повертаючись до хоста, я трошки все ж таки поділюсь чому це була неймовірна людина.

Вона - на той момент в минулому дуже успішна телевидуча з Бангладешу, яка була в купі країн, бо передача була як раз була про подорожі і культури різних країн. Але в Ченнаї вона опинилась із-за лікарні. У неї був рак, і вона проходила останній курс лыкування. І начебто ця історія мала бути грустною, але! Ви б бачили цю сонячну людину!!!

каучсьорфінг хост фото ченнай

Чесно скажу, за цю подорож це була друга на рахунку така весела, і в той же час дуже мудра людина. Перша - це жіночка з Анталії яка розробила Лікійську стежку (Кейт Глоу). Цей неруйнівний оптимізм, ця легкість і щирість в спілкуванні - Аллах дай всім ці риси в житті! 

пудучеррі падачеррі фото храму

Доречі, в неї вже все добре, тож я біжав на літак до Шрі той що Ланки, попутно купляючи подарунки за останній налічний кеш, і думав про те, що мене чекає в новій країні, навколо котрої - океан....

фото ченай центр торгівлі індія

1
Свєтка Округляється далі - Детектив Коломбо та заб...
Трошки транспортних лайфхаків по Індії: Бжжжж! ;)