Музей космонавтики і уфології, Харків Музей космонавтики і уфології, Харків Музей космонавтики і уфології, Харків Музей космонавтики і уфології, Харків Музей космонавтики і уфології, Харків Музей космонавтики і уфології, Харків Музей космонавтики і уфології, Харків Музей космонавтики і уфології, Харків Музей космонавтики і уфології, Харків Музей космонавтики і уфології, Харків Музей космонавтики і уфології, Харків Музей космонавтики і уфології, Харків
У 2008 році, вперше в Україні, був відкритий Музей космонавтики та уфології на базі Харківського планетарію.

У музеї ви отримаєте відчуття і пізнання від стародавнього світу (древні знання Греції і Єгипту), крізь середні століття (макети перших телескопів Галілея) до сучасного часу (телескопи, які зараз знаходяться в космосі, Хаббла, Кеплера). Ідея музею - показати експозицію як історію розвитку людства. Закінчується все життям на інших планетах інопланетними цивілізаціями, тому музей й має таку назву.

У музеї можна подивитися моделі космічних кораблів, кораблі-носії, скульптури жителів іноземних цивілізацій, фотографії НЛО, фігури прибульців, моделі літаючих тарілок і т.д.
Згідно з українськими традиціями, на розписах і на вишивках ви можете побачити солярні і природні знаки: сонце, зірки, небесні та земні стихії.
 
У традиціях українського космосу у нас завжди була потрійність світу:
• середній світ, там де живемо ми з вами;
• верхній світ - небо і зірки, куди йдуть душі померлих;
• коріння - основа нашого життя.
Таким чином, світове дерево, яке народжується в українській міфології, населяється Велесом в коренях, громовержцями завжди в гілках, а стовбур - це цілісність нашої цивілізації. Все це уявлення про космос закладено в Харківському музеї при планетарії.

У музеї є унікальні речі, які побували в космосі - одна з таких, бритва "Харків" космонавта Васютіна.
Сектора з напрямками "Історія і археологія з астрономією" "Космонавтика й астрономія" та "Уфологія", де можна простежити моделі спілкування навколишнього світу до поняття світобудови. А також почути сучасні розповіді контактерів з представниками інших цивілізацій. Також є залишене послання на шатлі єдиного космонавта часів незалежної України - Леоніда Каденюка, після його польоту в 1997 році. У музеї згадують, що космонавтика дозволила відправити в космос різноманітні посилки, такі як диск з привітаннями на різних мовах Землі, радіо послання, який вже перетнув межі сонячної системи.

Час роботи музею: з 10:30 до 17:00, вихідні дні.
Екскурсії в музеї: вихідні дні о 12:00, 14:00, 16:00. Щодня - по заявках груп.
 
Як дістатися:
Музей знаходиться у будівлю Харківського планетарію за адресою провулок Кравцова, 15.
- громадським транспортом, найкраще дістатися ст. метро "площа Конституції" \ "Історичний музей", а далі пішки до планетарію. можна дістатися за 5 хвилин.
Як дістатися:
Планетарій знаходиться за адресою провулок Кравцова, 15.
- громадським транспортом, найкраще дістатися ст. метро "площа Конституції" \ "Історичний музей", а далі пішки до планетарію. можна дістатися за 5 хвилин.
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support