Статті та блог туристичного проєкту #FINDWAY

#FINDWAY to Moldova! Перший тізер до подорожі довжиною в місяць;)

FINDWAY travel to Moldova, and back! Tizer 2015

Перша велика FindWay подорож довжиною в 1 місяць, 40 машин та 4000 кілометрів доріг! 

А ось і він, перший запис в блозі;) Настав час пописати трохи відсібятіни, ну і трошки про подорожі звісно теж :D

Ця розповідь про створення мого блогу на сайті, де я збираюсь зібрати купу цікавих місць України, перенесе нас в літо 2015, коли я вирішив що настав час готуватись до великої подорожі життя, яка планується на початок 2017 року.

Мандри довжиною в місяць (насправді трошечки менше) були моїм першим досвідом настільки довгої подорожі, максимум що до цього було, це двох-тижнева подорож в Карпати та до моря у 2014 році, але збиранням в навколосвітню подорож винудили мене зібратись з думками, і все таки почати отримувати більш менш вагомий досвід в довгих подорожах.

 

moldova cipovo findway travel ezoterik place

 

Так спочатку планувалось стартанути до Європи, але питаннями відкриття візи не дуже то й хотілося, та й фінансово думки всі десь в навколосвітній подорожі, тож не довго думаючи була відкрита мапа в пошуках безвізових країн. Таких виявилось небагато біля України: Росія, Білорусь та Молдова. В умовах агресії кацапів на неньку, про Росію годі було і казати, тож мої очі пали на дві країни.

Мені дуже хотілося викроїти час на обидві, але так виходило що я мав виконати ачівку з якимось великим і крутим фестивалем, тож в дві країни я не встигав:(

Недовго думаючи, я вибрав Молдову.. Але чому її!?

молдова мандри подорожі гроші україна

 

Бо для мене вона була просто темною плямою. Я нічого про неї не знав. Про бацьку я хоч щось знав, такий ж совок як і у нас в Харкові на той момент в моїх думках, а от Молдова тільки стереотип що там є вино. Багато вина. Ну просто кууууупа вина! Навіть не знаю звідкіля це про вино;)) Ну і звісно ж цигані. Багато циган! Ну Ви зрозуміли. От і Все що я знав про ту Молдову! Навіть назву столиці я уточнив дивлячись на мапу... Не був впевнений шо Кишиньов :D

Серед іншого я мав навчитись знімати. Але не одяг, а відео. Бо читати я не дуже люблю блоги, але от чомусь зараз його тут Вам пишу))) А ось про відео зйомки знав я не багацько, і щоб зробити цікавий і гарний відео-блог, я мав взяти з собою все що знімає і назнімати АГРАМЄННУ купу відео, з котрою ще доведеться мені розібратись щоб змонтувати щось цікаве:)

Тож пройхати через всю Україну до Молдови, та назад через Карпати виявилось в мене в думках дуже непоганою думкою, плюс можливість провести іспити себе, снаряги, та людини з якою я думав їхати в подорож (Льоха привіт!;)

Тож от зробимо це отаким от невеличким вступом до мого блогу. Вступ про всього один місяць подорожі, але сповнений масою пригод і прекрасних моментів. Ну і звісно, так як це вступ, то от Вам і вступне відео про першу величку подорож до Молдови :)

 

А всі випуски відео-щоденника є на нашому ютуб каналі: https://www.youtube.com/c/findwayua Підписуйтесь! >:)

0
#FINDWAY to Moldova! Перший епізод. Перший великий...

Читайте також: