Статті та блог туристичного проєкту #FINDWAY

Файндвей, Твоя країна та 100 справ. Невеличкі підсумки за 2016

 DSC0203 
Минув зі швидкістю блискавки 16 рік. Як, коли, де!? Вотафак???)))
Тільки от проводжав 15, не розуміючі що 16 буде вже зовсім неочікуваним для мене в деяких аспектах..

Тільки но ось зовсім як вчора, ми святкували перший, я не побоюсь цього слова, день народження Сім’ї файндвея.
Так, за рік просто проект перетворився у сім'ю. Наче вчора ми вперше познайомились у мандрах, а сьогодні я за цих людей готовий піти всюди та зробити так багато.

 MG 3709

Це рідні душею та такі яскраві духом люди, з якими хоч покорити всесвіт, хоч борщ зварити, хоч повтикати на зорі, хоч просто поспілкуватись десь на кухні. Це одна з найважливіших цінностей, за які вже варто жити та творити нові проекти.

 DSC0031

Дякую тобі 16 рік за цю велику сім'ю, і тобі файндвей, що ти зі мною за будь який дурний двіж! Слабоуміє та відвага!! :D


Тим не менш, 16 рік подарував мені ще одну велику сім'ю.. Але тут вже я хочу використовувати слово родина, бо аналог з рос мови це 'родіна', місце, край, країна, Україна. Твоя країна.

Не вистачить слів описати що таке цей проект «Твоя країна», не вистачить ніяких образів показати наскільки Україна єдина, і ніяких емоцій подарувати це відчуття, коли потрапивши в будь-яке місто нашої держави, ти знаєш, що в тебе там є справжні друзі! І раптом в голові твій дім вибухає з розмірів будинку, району або міста, до розмірів цілої країни!!

 DSC0507

Країни де всюди в тебе є родня: Волинська Лова, Київська трешова, Житомирська космічна та Нікопольська козацька, Урбаністична Криворізька, Сумська ні разу не сумна та така тепла, Франківська затишна та така дружня, та чаРівна Рівненська. І звісно ж Одеська, Львівська, Вінницька, Закарпатська та інші, ви всі хоч і за километрами, але в серці ви за міліметрами.

PHOTO 20161204 084855

Дякую тобі проект 'Твоя країна", та головне, дякую цим всім безбашеним, рідним, теплим, сміливим, добрим, щасливим та щирим людям, які роблять Україну найкращим місцем у цій сонячній системі :')


Дякую 16ий тобі ще зате, що ти був сповнений такою купою моїх маленьких досягнень, які я ставлю собі на майбутній рік. Багато хто з друзів чув про мій 100 справ список, про мої «ачівкі».

Якщо хто не чув, це мій список справ (ідеал це 100, але можна трошки менше), які я маю виконати на протязі цього року. Там є все, від серйозних речей, типу прочитати 25 книжок або запустити новий проект в 15ому році (так, одна з причин існування #FINDWAY, ачівка у моєму списку справ), до дурних, типу сходити на тусу до секти або ж позасмагати на нудистському пляжі. Там є й екстремальні речі, і романтичні, і мєлочі які все відкладавав та ніяк не міг зробити, та купа ще чого..)))))

 DSC0449

Я його вже роблю 4 рік поспіль, і розумію наскільки це крута, дієва річ. Але це окрема тема для розмови мене з тобою, тому якщо захочеш, напишу про це окремо в блозі, але;

Щоб він працював, варто підвести якісь публічні результати..

 DSC0152

Загалом, з 115 запланованих ачівок (у тому числі не виконаних з минулих років) я повністю закрив (виконав) 35, 33 на якійсь стадії виконання, 47 не виконав козявка я етакая)))
Трошки того, що я закрив в цьому році завдяки списку:

 • Побував в усіх областях України!
 • Прочитав коран;))
 • Побував у 3 країнах
 • Дійшов пішкі з одного великого міста до іншого
 • Стрибнув з парашутом
 • Зустрів 25 незвичайних світанків
 • Запіліл декілька ню фотосєтов;)
 • Переночував у 3 незвичайних місцях
 • Проклав маршрут на навколосвітку та купа щє чого)
GOPR0312

Але якось побочно до списку "100 справ", головні ачівкі подарували мені оці прикольні незаплановані маніпусінькі досягнення:

 • Відвідав мінімум 11 забросів та 7 нових дахів;
 • Був у 3 різних театрах, мінімум на 7 лекціях, та прочитав 20+ книжок
 • Відвідав 25 нових міст, побував на 7 ТК
 • Взяв участь у встановленні рекорду міста
 • Був посвячений у козаки
 • Організував повноцінний фестиваль, та плюс ще біля 20 незапланових досягнень;)
DSC01278

Це далеко не все що я встиг наробити за цей рік, але головне це Подяка 16ому, який дарував мені можливості виконати все це неподобство;)))


Багато ще чого гарного було у 16ому, не хочеться це все мені тобі роздувати в якійсь !мімімє! текст з купою зухвалостей. Я знаю що тобі теж є чим поділитись.

Я хочу щоб тобі було теж Ще більше чим поділитися зі мною вкінці 17ого. Тому я пишу тобі те, що можна використати, та може допомогти тобі зробити яскравим твоє, нове, життя, в твоєму, новому, році.

Це все - тут і зараз від мене.

IMG 1492

 А від тебе, 17ий, обіцянка, щоб ти мені під ялинку приніс своє тепло, розігріте так бережно для тебе 16 роком.

Дякую 16ий, дякую мамі та татку, моїм друзям, моїй файндвей сім’ї та моїй всеуКраїнській родині.

Я вас люблю, та з нетерпінням чекаю того нового життя, яке подарує мені цей неймовірний 17ий!

 DSC0059

1
Влаштуй фест - #NametFEST
#TravelWeek!?

Читайте також: