Статті та блог туристичного проєкту #FINDWAY

Атака на сайт #FINDWAY

атака на украинские сайты 
В ніч з 18 на 19 лютого вперше в історії проекту була серйозна атака на сайт.
Та така, що сам хостінг-провайдер написав нам критичної важливості повідомлення, бо думав що проблеми трапились з нашого боку..  Коли почали розбиратись, недовгим копушінням в логах виявилось, що була цілеспрямована атака, і послідовним не важким розбором польотів, ми визначили (як в школі по IP;) місця з яких здійснювалась дивної направленості акція – Москва та Владікавказ. Про інтенсивність атаки можете судити самі - середнє навантаження - 0,001. Атака дала 30+ і 50+, тобто мінімум в 50 000 сильніше звичайних запитів.
 
 Снимок123

В принципі, важко було б уявити якусь іншу країну в спробах покласти наш сайт, але не до кінця залишився зрозумілим мотив даної акції – зупинити розвиток туризму у нас в країні? Україномовного (взагалі трьохмовного) туристичного проекту? Ми просто такі класні? :D

Тим не менш, приємно бачити що ми такі популярні на росії, і те що їх спроби виявились абсолютно марною. Але північний сусід допоміг нагадати те, що ми давно хотіли зробити - додати інформаційні повідомлення про подорожі на окуповані ними ж території. Можете зацінити:
Крим – https://find-way.com.ua/oblast/kryma
Донецька\Луганська області - https://find-way.com.ua/oblast/donetskaa
 
Ми зі свого боку ніколи не зупиняємось, і продовжимо відкривати для всіх чарівний потенціал подорожей Україною!
 
 атака на українські сайти з росії
 
PS. IP з яких атакували на скрінах, можете їх атакувати навзаєм
PS2. Цікаво, чи це співпадіння, але як раз в ніч з 18 на 19 лютого на майдані була перша ніч завершального етапу Революції гідності, а приблизно саме в час атаки на сайт рівно 5 років тому «беркутавцями» був здійснений підпал будинку профспілок.
 
російська агресія проти українських сайтів
2
Ідея проєкту #FINDWAY
#NametFEST 2019 Буде! Та AfterMovie 2018 вже є ;)