Статьи и блог туристического проекту #FINDWAY

#FINDWAY Ітожкі 2018

самі круті туристи україни
 
Подейкують що варто займатись підведенням якихось висновків, досягнень у кінці рочку, тож чому б і так?
 
Бо ж це дозволяє подивитись що такого ми встигли начудіть та надіяти, щоб мати точку опори для наступного року! І такі встиг #FINDWAY як проект та чудові люди (які вже як сім’я шил у м’яких тканинах п’ятої точки) знатно накуралєсіть;)
 
хто такі файндвей find way 
Почати варто мабуть з того, що ми непогано так розширили кордони мандрівок нашої комьюніті. Подейкують що хтось катався по гарячій Азії (Кілька там якась), а хтось розігрівав не хило так холодну Ісландію чи то Норвегію (ваще дрімтім ціла), дехто пожив на Кіпрі та протоптав святі шляхи Іспанії (якась борода-руда), а хтось під кінець року встиг завести слід файндвея аж навіть і у Африку! Непогано так ми всі та Юрко потоптали матінку Землю;)
 
мандри україна блог про подорожі 
А ще ходють чутки, що якась гарна та проста золата дівчина та її неймовірна, навіжена дрім-тім-команда запіліла такий гучний НаметФЕСТ2018, що аж гулом зі сцени розфарбувало у різноманітні кольори всіх Лісових, Мандрівних, Казкових та інших істот, що аж пожежну машину довелось визивати, уявляєте?!?? Ми от досі ні!
 
намет фест туристичний фестиваль наметовий фест

А поміж іншого, подейкують що під кінець року база цікавих туристичних місць на нашому сайті виросла вдвічі, що ось наприклад наша рідна Харківська область поповнюється так швидко, що вже має найбільшу кількість цікавих місць серед схожих проектів! Це ж треба так!
 
Та і загалом сайт настільки прокачав мускули, що вже може робити купу чого крутого, як то наприклад всеосяжним пошуком знайти хоч самого чорта піраміду близь Диканьки, або ж глянути прямо на зачарованій мапі що ж є цікавого біля хати вашої тьощі! Тільки тьощі не кажіть ;)
 
tourist places Ukraine
 
Та й насправді багацько що ще чого чарівного сталося – в нас з’явилося купо прекрасних діточок-волонтерів, з якими разом ми творимо дива і відкриваємо таємниці України кожного дня, кількість друзів у соц.мережах виросла також вдвічі та ми завели телеграм (ось це ось він до речі @findwayua), та ми провели більше 100(!) безкоштовних заходів та дещо, що аж самі досі в шоці, все так зненацька сталося - ми виграли грант!! Правда не там де на фоточкі, там проект ФайндВей увійшов у 100 найкращих соціальних проектів 2018 року 0_О
 
social project awards findway

А це все означає тільки одне – наступний рік буде просто переповнений неймовірною кількістю крутого від нас для вас наші рідні!

Щонайменш - ми плануємо збільшити базу неймовірних місць України ще мінімум в тричі! А для цього ми поїдемо (привідкриємо трошки закулісних таємниць) – у веселу мандрівну експедицію Україною! Шукати унікальні, трешові, покинуті та інші круті місця! Тож слідкуйте за нами у фейсбуках, інстаграмах і тд ;)
 
куди поїхати в україні

Також, так, можна сказати, - офіційний анонс – Чекайте на новий #NametFEST! КоварнаКоманда потрошечку вже щось там починає думати з приводу найбільшого туристичного фестивалю нашої країни :)
 
Також – ми продовжуємо збільшувати нашу сім'ю – то ж якщо бажаєш стати частиною трешово-пригодницько сім'ї завзятих мандрівників та розкривати з нами нову туристичну мекку Східної Європи – обов'язково долучайся! Всі деталі є ось тут: https://find-way.com.ua/o-nas/volunteer
 
find way travel project ukraine

А ще звісно можливо будуть неочікувані круті заходи, відосікі та мандрівочки, Карпати та байдарки, ніштякі та ніштячочічкі, фан, треш, забросікі і купа сторісов в інстачах у тих хто подорожує разом з нами! Тооооожжж...

Го в 2019!! Ми створили!
 .......
 .........
 ..............
 
…і продовжуємо творити! :D
 
наметфест харків офіційна інормація
 
2
#FINDWAY завів Телеграм канал - @findwayua
Влаштуй фест - #NametFEST