Водоспад "Пробій", Яремче Водоспад "Пробій", Яремче Водоспад "Пробій", Яремче Водоспад "Пробій", Яремче Водоспад "Пробій", Яремче Водоспад "Пробій", Яремче Водоспад "Пробій", Яремче Водоспад "Пробій", Яремче

Яремче- це дивовижне курортне місто на заході України, а саме в Івано-Франківській обл. Місто розташоване в окрузі Карпатських гір, він насичений оксамитовим західним колоритом, теплою гостинністю і добротою душевною. В Яремче багато чудових, гарних місць, які варто відвідати, але вашу увагу я б хотіла зациклити на одній Яремческой пам'ятки - водоспад Пробій.

Це один з найвідоміших карпатських водоспадів, розташований на околиці Яремче. Місце розташування водоспаду являє собою довга ущелина в скелях. По дну цього ущелини протікає річка Прут, пороги якої в цьому районі закінчуються прекрасним водоспадом висотою близько п'яти метрів. Гарний навколишній ландшафт гармонійно доповнюється вируючими водами водоспаду. Сам водоспад, навколишні скелі, красиві природні пейзажі і народні промисли притягують щорічно тисячі туристів, які відвідують місто Яремче - один з найпопулярніших туристичних центрів України.

Над водоспадом розташований міст, який служить прекрасним доповненням і механізмом для любителів неймовірних краєвидів, і шанувальників бажаючих поринути у водоспад. З перепадом висоти в дванадцять метрів, будучи потужним за силою голосу і стихії, його можна назвати українською Ніагарою. Щомиті Прут скидає в кам'яну чашу, утворену самою природою, тонни води. Відлуння минулих століть і музика справжнього звучить в мелодії звуків видаються водоспадом.

Неподалік водоспаду розташований ринок з сувенірами і незвичайний ресторан «Гуцульщина». Пробій - це казка, яка не залишить байдужим жодного гостя міста Яремче.

Copyright MAXXmarketing GmbH