Хто такі волонтери?
 
 
Це найпозитивніші і найдобріші люди у Всесвіті, які своїм безкорисним внеском допомагають творити неймовірні речі, розвивати класні проекти, приносячи в кожен захід частинку добра і світла.

Дякуючи здібностям, часу і бажанню таких людей зробити щось корисне, організовуються такі заходи як NametFest.

Що вони роблять?
 
 
Наші волонтери прийматимуть участь в організації та проведенні заходів Фестивалю NametFest 2018. А саме:

Волонтерство під час підготовчого періоду до Фестивалю (6-10 серпня) :

Якщо є авто– допомагати привозити спорядження, обладнання.
Допомагати зі встановленням обладнання на локації, а також розміщення вказівників і банерів.  
Найактивніша допомога волонтерів знадобиться саме у дні проведення Фестивалю (11-12 серпня) Будуть необхідні:

Волонтери, що надають інформаційний супровід гостям на вокзалі. Зустріч гостей Фестивалю на вокзалі м.Зміїв пiд час прибуття електричок, та розмiщення гостей у безкоштовні автобуси ( волонтери постійно змінюються)
Волонтери, що надають інформаційний супровід гостям на локації Фестивалю. Зустріч гостей на локації, сприяння в орієнтації на території Фестивалю, надання інформації про всі заходи, час проведення, місцезнаходження фудкордів, медпункту і тп.
Волонтери на заходах . На кожному заході повинен бути один волонтер, для контролю за розкладом і за культурою поведінки на заході. Кожен захід ( лекція, майстер-класс, активність) повинен розпочинатись і закінчуватись вчасно. Ціллю волонтера буде, прийняти участь у цьому заході і проконтролювати, щоб все пройшло добре. А також допомогти в підготовці – допомогти принести інвентар, обладнання і тп.
Волонтери на фудкордах. Контроль за розмiщенням фудкордів ( у кожного хто ставить фудкорд повинен буди дозвіл), слідкувати щоб не продавали нічого забороненого, наприклад алкоголь. Поміч на нашому фудкорді – продаж або оренда, якщо це спорядження.
Допомога у вирішенні можливих непорозумінь та інших несподіванок. Наприклад: конфлiкт на локації або заході – повідомити охороні і комусь з організаторів, відмінився захід- пояснити, вибачитись, запропонувати альтернативу і тп.
Контроль над дотриманням гостями і учасниками правил Фестивалю: контроль за порядком, поведінкою, розміщенням на локації лише в дозволених зонах.
Необхідні будуть фотографи та відео оператори. Якщо ви фотограф початківець чи вже професіонал, в будь якому випадку  ми будемо раді вашій участі.
Знадобиться допомога водіїв з авто. Необхідно буде привозити артистів і учасників Фестивалю зі Зміїва на локацію і назад.
Ви можете стати волонтером на весь період підготовки та проведення Фестивалю, або на декілька годин. В будь якому разі ми будемо Вам раді.

Важливо! Волонтери будуть змінюватись. Тож ви матимете можливість як допомагати так і відпочивати=)

Що пропонуємо ми:


Можливість проявити себе на масштабному проекті, познайомитись з цікавими людьми.
За необхідністю, ми допоможемо вам доїхати зі Зміїва до локації, де буде проходити Фестиваль.
Допоможемо зі спорядженням, якщо у вас його немає.
Безкоштовне харчування на період нашої співпраці.

Загальні правила участі волонтерів у Фестивалі
 
 
Щоб стати волонтером NametFest необхідно зареєструватися , заповнивши Анкету  
В обов'язки волонтера входить знаходження на закріпленому місці протягом часу своєї зміни та виконання розпорядженнь організаторів та координаторів Фестивалю. Переміщення має погоджуватися з координатором напряму.
Волонтери мають оцінювати ситуацію наперед, прораховувати ситуацію через яку може виникнути конфлікт, і сприяти позитивному вирішенню будь якої надзвичайної ситуації, якщо вона виникла.
Всі волонтери матимуть з собою програму та мапу заходів Фестивалю, щоб в будь яку хвилину мати змогу надати допомогу гостям в орієнтації на території Фестивалю.
Волонтери завжди чемні, уважні, відкриті до спілкування і готові допомагати.
Волонтери на Фестивалі не вживають нецензурну лексику, не п’ють алкогольні напої, бажано не курять ( якщо курять ,то тільки в місці де менш за все людей)
Волонтери повинні дотримуватись правил особистої безпеки і при виникненні конфліктних ситуацій - негайно попередити охорону та організаторів Фестивалю.


Будемо раді бачити Вас у команді #FINDWAY!