Музей космонавтики Корольова, Житомир Музей космонавтики Корольова, Житомир Музей космонавтики Корольова, Житомир Музей космонавтики Корольова, Житомир Музей космонавтики Корольова, Житомир Музей космонавтики Корольова, Житомир Музей космонавтики Корольова, Житомир Музей космонавтики Корольова, Житомир Музей космонавтики Корольова, Житомир Музей космонавтики Корольова, Житомир
Житомирський музей космонавтики було відкрито у 1991 році на базі будинку-музею академіка Корольова, де й донині зберігаються унікальні документи, фотографії й речі науковця, а з початку дев'яностих років – ще й пам’ятки історії космонавтики.
 
Серед експонатів музею є контейнер для розміщення наукових приладів на геофізичних ракетах, рідинні ракетні двигуни, рульові камери двигунів ракет, місяцехід, скафандри й інше спорядження, яке здивує й неодмінно зацікавить як малечу, так і дорослих. Окрім того в музеї представлено виставку тварин, що побували в космосі; супутників Землі; видатних космонавтів, міні-копій ракет, на яких здійснювали польоти Леонід Каденюк, Герман Тітов, Юрій Гагарін.

З літа 2018 року в музеї з’явився робот-помічник екскурсовода, який може танцювати, виконувати фізичні вправи, а також він вивчає українську мову. Тож у музеї планують увести спеціальну послугу – екскурсію з роботом, яка, за переконаннями співробітників музею, стане родзинкою закладу.
 
Як дістатись!?
Для того, щоб поринути у космічні пригоди під керівництвом робота Мекканоїда необхідно просто забронювати собі екскурсію музеєм. А щоб ви не заблукати шукаючи його, надаємо адресу: вул. Дмитрівська, 5. 
Музей працює з 10:00 до 17:15, перерва - з 13:00 до 14:00.
Вихідні - понеділок та останній четвер місяця.
Приємних вражень!
 
Координати: 50.25305, 28.6775297
Автор: Єлизавета Кравченко 
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support