Кав'ярня-музей «Вітальня щасливого часу», Вінниця Кав'ярня-музей «Вітальня щасливого часу», Вінниця Кав'ярня-музей «Вітальня щасливого часу», Вінниця Кав'ярня-музей «Вітальня щасливого часу», Вінниця Кав'ярня-музей «Вітальня щасливого часу», Вінниця Кав'ярня-музей «Вітальня щасливого часу», Вінниця Кав'ярня-музей «Вітальня щасливого часу», Вінниця Кав'ярня-музей «Вітальня щасливого часу», Вінниця Кав'ярня-музей «Вітальня щасливого часу», Вінниця Кав'ярня-музей «Вітальня щасливого часу», Вінниця Кав'ярня-музей «Вітальня щасливого часу», Вінниця Кав'ярня-музей «Вітальня щасливого часу», Вінниця
“Пан Завaркін та син” працює вже 6 років. Незвичний він тим, що одночасно є і кав’ярнею, і музеєм, і магазином. У музеї велика кількість старовинних годинників та інших експонатів. Самих годинників тут близько 40, включаючи ті, що в коридорі, в магазині і в кав’ярні. Найстарший - 1830 року, наймолодший - 2010. Колекція збиралася директором закладу. Почав цю справу ще його дідусь і передав через покоління. Деякі речі просто дарували колекціонерам, деякі - були викуплені на аукціонах.
 
Наприкінці 20 століття у цьому будинку відкрили магазин колоніальних товарів, власник якого, власне, Заваркін, був знаним багачем аж до 1917 року. Поки революція не вигнала його з сім’єю далеко закордон. Раніше, на цьому місці був офіс польського радіо, потім приїхали нащадки Заваркіних, які і розповіли цю історію і директор вирішив відтворити її, відкрити магазинчик колоніальних товарів, а колекція годинників слугує доповненням, своєрідною родзинкою. У Вінниці подібних закладів більше немає. Одними з найцікавіших експонатів вважається годинник, який іде в інший бік, з написом “Іноді все йде не так” та годинник-балансир німфа Дріада. Він рухається за допомогою створення магнітного поля.

Також в музеї є кілька речей пов’язаних з масонами. Наприклад, годинник, що одночасно слугує ключем від заводу механічних годинників. Атмосферу в закладі створює шарманка та грамофон, які вмикають під час екскурсій.

Екскурсія музеєм коштує 25 грн для дорослих відвідувачів і 15 грн для дітей. Замовити її варто заздалегідь по телефону або на сайті.
У кав’ярні “Пан завркін та син” гостей частують екзотичними чаями, тістечками, кавою.
 
Автор: Ірина Макуха
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support