Краєзнавчий музей, Рівне Краєзнавчий музей, Рівне Краєзнавчий музей, Рівне Краєзнавчий музей, Рівне Краєзнавчий музей, Рівне Краєзнавчий музей, Рівне Краєзнавчий музей, Рівне Краєзнавчий музей, Рівне Краєзнавчий музей, Рівне Краєзнавчий музей, Рівне Краєзнавчий музей, Рівне
Рівненський обласний краєзнавчий музей - без жодних перебільшень, - окраса міста Рівне, історичний і культурний його осередок.
 
Історія музею бере початок з 1910 року - саме тоді за ініціативи барона Штейнгеля його було відкрито. Музей у своєму початковому вигляді проіснував недовго: за десять років з приходом польської влади музей закрили, таким чином поклавши місію відродження на сили ентузіастів. Рівненський музей, який існує й дотепер був збудований 1940 року: тоді влада усвідомила необхідність місця, де б збиралися пам'ятки Рівненщини. У сорокові роки музею було надано природничого профілю. До слова, такі тематичні виставки проводяться у музеї й зараз.
 
Після Другої світової війни музей збагатився експонатами з різних музейних фондів України. Якщо у повоєнні роки кількість музейних експонатів перевищувала десять тисяч одиниць, нині ця цифра у десятки разів збільшилась - до сто сорока тисяч! Музей проводить активну виставкову діяльність як в Україні, так і поза її межами, а також славиться щорічним екофестивалем "Зело", що проводиться на локаціях музею.
 
Як дістатися!?
Музей розташовано по вулиці Драгоманова 19 неподалік міського парку, тож дорогою до культурної пам'ятки ви зможете насолодитися прогулянкою парковими доріжками. А щоб зробити ваш візит до музею максимально комфортним, надаємо графік роботи: до музею можна завітати з 10:00 до 18:00 в усі дні тижня, крім понеділка.
Музей працює з 10-00 до 18-00, каса до 17-30.
У суботу, неділю та святкові дні з 11-00 до 19-00, каси до 18-30.
Вихідні: понеділок та четвер.
 
Координати: 50.6154139, 26.247797
Автор: Єлизавета Кравченко
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (3)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support