Виправити текст fendway опис файнд вей банер
Преображенський печерний монастир, с.Наугольне Преображенський печерний монастир, с.Наугольне Преображенський печерний монастир, с.Наугольне Преображенський печерний монастир, с.Наугольне Преображенський печерний монастир, с.Наугольне Преображенський печерний монастир, с.Наугольне Преображенський печерний монастир, с.Наугольне

Хотілося б вам представити цікаву споруду, а саме Преображенський монастир, який розташований біля села Наугольне на Луганщині. Дане місце є мало відомим сучасному мандрівникові. Унікальність печерного монастиря, архітектура якого не має аналогів у всій Східній Європі, підтвердили фахівці Інституту археології Національної Академії Наук України. До такого висновку прийшли вчені після ретельного вивчення взятих проб в печерах. Будувалися ці печери в кілька етапів. Самий ранній період - це сімнадцяте століття, а свіжі ходи в печерах зроблені на початку двадцятого століття.

Також, експерти Інституту археології підтвердили, що в історії створення Преображенського монастирсько-печерного комплексу (так спорудження офіційно позначено в дослідженні) простежуються два етапи: перший - об'єднання окремих приміщень в єдину галерею, їх додаткова обробка та перепланування (XIX- поч. XX століття) , другий - створення окремих жител ченців-пустельників, так званої «пустелі» (XVII-XVIII століття).

Крім того, вчені звернули особливу увагу на унікальні зображення, знайдені в підземній галереї, які просто необхідно зберегти: хрести, автографи ченців і інші цікаві християнські символи. Печера являють собою ходи вироблення вручну в горизонті верхньокрейдяних відкладень із загальною довжиною ходів близько 230 м і середньою висотою 2м.

Чи не розкопаний прохід був дуже узкім- висотою до 0,7 м і довжиною 10 м- потрапити в печеру було складно. Зараз прохід розкопаний, печера названа Преображенським монастирем. У підземних галереях розрізняється трапезна кімната і приміщення церкви, є висічений вівтар. Тому беріть ліхтарики, свічки, і припаси їжі в руки і вперед, розслідувати незвідане по печерах в Преображенському монастирі. Адже в Україні безліч цікавих місць, які варто відвідати, закарбувати і розповісти про них всьому світу! Успіху!

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Увага! Частина Донбасу окупована під час військової агресії російської федерації проти України!

Збройна агресія росії проти України з 2014 року призвела до втрат домівок та життів не тільки багатьох Українців, але і громадян інших країн та національностей.

Ми вважаємо неприпустимими та безглуздими будь-які військові дії проти будь-якої країни у 21 столітті, але на жаль керівництво російської федерації так не вважає, і тому багато незалежних країн, включно з Молдовою, Грузією та нашою батьківщиною потерпає від безглуздої агресії.

Тож допоки окуповані частини Донецької та Луганської областей не будуть демілітаризовані та повернені до складу України, включно з іншими територіями незалежних країн, ми наголошуємо користувачам нашого сайту про небезпечність відвідування окупованих росією територій, включно з Кримом.

Зараз на сайті представлені тільки туристичні об'єкти, які знаходяться на територіях підконтрольних Україні та розташованих далеко від зони бойових дій, тому завдяки Української армії відвідування цих об'єктів цілком безпечне.