Парк Муромець, Київ

4526

Координати: 50.4963946, 30.5425715
Тип місця: Парки
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Облаштована
Доступність для людей з вадами руху: Частково
Парк Муромець, Київ Парк Муромець, Київ Парк Муромець, Київ
Парк Муромець - паркова зона в столиці України місті Києві, розташована в гирлі річки Дніпро, на острові Труханів та Муромець. Територіально знаходиться між двома великими столичними житловими масивами - Оболонню та Троєщиною.
 
Повна площа зеленої території - 219,4 гектара. Парк складається з декількох зон, серед яких можна виокремити наступні: Річкові Дніпровські пляжі, Дитяча зона, Спортивна та меморіальна. Слід звернути увагу на останню зону, яка складається з саду з 15-ма секторами, що символізували єдність радянських союзних республік, шляхом посадки 15 різних видів радянської флори в цих секторах. Звідси і походить стара назва парку - “Дружби народів”.
 
Історія
Парк було засновано в 1972-му році в урочищі Чорторий, як продовження Дніпровського парку. Спочатку він територіально належав Оболонському району міста Києва, проте пізніше був перенесений під юрисдикцію Деснянського району. Сучасну назву отримав 22 лютого 2018-го року, на честь острова, де частково розміщено парк. У січні того ж року було встановлено пам’ятник легендарному богатирю Іллі Муромцю.
 
Сучасність
Сьогодні парк - осередок спорту. Тут розміщений клуб “Екстремальна тяга” з воднолижною канатно-буксирною дорогою, де довжина кільця складає 560 метрів. А пейнтбольний клуб “Планета” тримає в цьому місці один зі своїх майданчиків для гри. Крім того, в парку здійснюють свою комерційну діяльність низка кафе та ресторанів.
 
Автор: Дмитро Чорний
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Цікаві місця цього регіону (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support