Недобудована будівля інституту соціальної і судової психіатрії та наркології, Київ

12813

Координати: 50.4784144, 30.4671693
Тип місця: Покинуті об'єкти, Дахи
Вхід: Безкоштовний
Парковка: Не облаштована
Доступність для людей з вадами руху: Не облаштовано
Цікавість: Загальна
Недобудована будівля інституту соціальної і судової психіатрії та наркології, Київ Недобудована будівля інституту соціальної і судової психіатрії та наркології, Київ Недобудована будівля інституту соціальної і судової психіатрії та наркології, Київ Недобудована будівля інституту соціальної і судової психіатрії та наркології, Київ Недобудована будівля інституту соціальної і судової психіатрії та наркології, Київ Недобудована будівля інституту соціальної і судової психіатрії та наркології, Київ Недобудована будівля інституту соціальної і судової психіатрії та наркології, Київ Недобудована будівля інституту соціальної і судової психіатрії та наркології, Київ Недобудована будівля інституту соціальної і судової психіатрії та наркології, Київ Недобудована будівля інституту соціальної і судової психіатрії та наркології, Київ Недобудована будівля інституту соціальної і судової психіатрії та наркології, Київ

Для любителів пригод, ризику і аномальних явищ хочу запропонувати вам у своєму роді унікальне місце - недобудована психіатрична лікарня. Покинута лікарня на Дорогожичах, а саме на вул.Фрунзе, в народі іменована, як «дурка», будувалася як новий корпус, але через низку смертельних інцидентів будівництво припинилося. І тепер чотириповерхова будівля відома, хіба що, пейнтболістам і страйкболістам, які проводять там періодично свої змагання. Але навіть у цих відчайдушних хлопців дане місце користується поганою славою, дуже вже воно небезпечне, оскільки лікарня розбирається по шматках, що руйнує фасад будівлі.

Лікарня знаходиться в досить таки жвавому місці, в парковій зоні - Кирилівський гай. Місце популярне серед фотографів і стріт-арт художників. Влітку з даху будівлі відкривається запаморочливий вид на Київ. Перед в'їздом на територію психлікарні є КПП. Але якщо ви думаєте, що там сидять охоронці і виконують свої обов'язки, то помиляєтеся - у кабінці давно проросли дерева.

Так що, не втрачайте даремно часу проводячи в інтернеті, подорожуйте, наберіться сміливості і відвідайте це загадкове місце, ви не пошкодуєте, отримуючи задоволення і нескінчену кількість адреналіну. Але не забувайте про безпеку, стіни й підлоги будівлі крихкі та ненадійні.

Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
CAPTCHA *
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support